Galeria zdjęć

taki wypas

MAROKO / południe / Merzuga

Zdjęcia: Merzuga, południe, taki wypas, MAROKO
odsłon: 2009 | poleca: 28 osób | ocena techniczna: 4.62 | ocen: 37 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2008-11-18 12:40
Data wykonania
maj 2007

Opis zdjęcia
pałętały się zazwyczaj luzem, czasem przebiegły przez drogę. te wyjątkowo z opiekunem :)

Komentarze do zdjęcia

Niestety nie wiem - nie znoszę zoo...:))

nawet w ZOO???

Ja też jeździłem na wielbłądach, ale nikt mi nie mówił, że są głupie! Fakt, że miały dziwne siodła i w odróżnieniu od jazdy konno trzeba było trzymać nogi skrzyżowane na karku. Próbowałem nawet "kłusa", ale strasznie mnie potem bolało moje przedłużenie pleców. Podróżowaliśmy z Timbuktu do Arouane w Mali przez kilka dni i nigdy nie widziałem ciemnych wielbłądow! Pozdr. :-))).

no coś Ty! nie znam się na tym dobrze, ale jak we wszystkich gatunkach są odmiany itp (ostatnio słyszałam, ze i zebry i żyrafy mają różne wybarwienia), a ciemne wielbłądy są chyba bardziej popularne od tych jasnych. I chyba są głupsze (!), nasz przewodnik musiał prowadzić nasz duet, twierdził, ze nie da się ich prowadzić siedząc na nich, ze są za głupie. Będąc w Essaiurze widziałam wycieczkę prowadzoną właśnie "z siodła", więc może te jasne są inteligentniejsze i na pewno są większe, to zaobserwowałam sama:)

To ciekawe, bo ja sobie wyobrażałem, że wszystkie wielbłądy są jasne aby nie pochłaniać ciepła słońca!

w rejonie Merzugi widziałam głównie te ciemne (są na moich innych zdjęciach), tu trafił sie jakiś jasny rodzynek. Jasne spotkałam nad oceanem w Essaiurze- tez na innym zdjęciu je zobaczysz

Tylko dlaczego są takie ciemne? Nie byłem nigdy w Maroku, ale byłem na Saharze od strony Mali i wszystkie wielbłądy były jasne?

Zdjecie nawet "full wypas"

pocztówkaStrefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

ARMENIA / Arcach / P.N. Hunot

MAROKO / Béni Mellal-Khénifra / Agouti

MAURETANIA / Tagant / gdzieś po drodze

MAURETANIA / Tagant / gdzieś po drodze

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2020 Globtroter.pl