Galeria zdjęć

Narciarsko

SłOWACJA / brak / Velka Raca

Zdjęcia: Velka Raca, Narciarsko, SłOWACJA
odsłon: 1281 | poleca: 8 osób | ocena techniczna: 4.38 | ocen: 18 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2008-12-03 16:33
Data wykonania
luty 2007

Opis zdjęcia
Sympatyczne miejsce na 1 dniowy wypad, szkoda tylko, że zrobiło się tak drogo

Komentarze do zdjęcia

tak myslalam, ze to wypad na nartki:)

Tak,tak-wyobraź sobie co by się tu działo gdybym wkleiła zdjęcie jak pcham się piechotą pod górę nie mówiąc już o zaświadczeniu notarialnym :):):)

Dziękuję za Informację Blackspeed. Barb: No way!!! Na forum GLOBTROTERÓW będę oceniał wyłącznie zdjęcia wykonane przez GLOBTROTERÓW a nie przez niszczących wszystko szusowców. Więc wszyscy narciarze, którzy chcą być ocenieni przeze mnie muszą zaświadczyć (przez notariusza), że osobiście, w pocie czoła drałowali na górę.:-)))

http://www.parksnow.sk/

A wyciąg wcale nie taki pospolity, bo mnie np nauczył latać... Tak-zagapiłam się i zapomniałam, że należy wysiąść i jak już zaczął się odwracać do zjazdu,to jednak wysiadłam... Małyszem nie zostanę...

Widziałam tu już większe byki... Cena-cóz,na nasze zarobki to i 80zł za dzień jest dość znaczną kwotą biorącpod uwage takie czynniki o jakich wspominasz,a także dojazd, nocleg, wyżywienie... Co do Polski, to jednym z chyba najfajnieszych rodzinnych ośrodków jest Białka Tatrzańska-ceny średnie, stoki-dlakażdego zwykłego narciarza,który nie zapatruje się na alpejskie stki i takowe narciarzenie. Za to Słowacja bije nas na głowę-skipasy na całe regiony itp.No i blisko buduje się nowy ośrodek,o którym mówią, że pobije Zakopane. Wprawdzie byłyprotesty co do wycinki lasu pod trasy, ale cóż-tym razem pomogła natura i po churaganie jaki tam przeszedł trasy zrobiły się w zasadzie same :)

AMKB stawiaj 6 za to foto,tak powinien cały portal wyglądać,nie tylko rywalizacja kto ma lepsze zdjęcia,ale jakaś rozmowa,wymiana zdań,plusy i minusy,przygoda. Taki pospolity wyciąg a ile rozmowy :))))

NarciaRZ, jak ja mogłem napisać narciaż (!!!):(((((((. U nas (po drugiej stronie sadzawki) w Kolorado lub w Utah ceny wyciągów to $60 do $100 dziennie!!! - Dla człowieka z rodziną, który jeszcze na swoje nieszczęście wszystkich wkoło nauczył jeździć na nartach to zabójstwo!
Jaki ośrodek narciarski (nie patrząc na cenę!) jest wg Ciebie najfajniejszy?

2 kolejki 3 osobowe, jeden mieszany kanapy z gondolkami oraz 3 orczyki. Połączone wsyztsko tak, że można się swobodnie przemieszczaćmiędzy jednymi a drugimi górąlub dołem (skibus). Fajne miejsce do stawiania pierwszych (drugich) kroków,bo tylko niewielki odcinek czarnej trasy, reszta to takie do ćwiczenia umiejętności. Cena 25euro za dzień (753korony), dzieci i seniorzy 17euro (512koron).Porównywalnie ośrodek w Strbskim Plesie (moim zdaniem widokowo fajnieszy)-3orczyki dwa krzesełka 3 osobowe. Cena za dzień-14 euro.

Dobrze, że się chociaż przyznałaś! Zdjęcia Ci nie zaliczamy :-( i nie oceniamy :-(, ale już tak całkiem po kumotersku (jak narciaż narciażowi: Ile trzeba zapłacić za dzień i ile jest wyciągów?..:-))Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

INDIE / Uttar Pradesh / Varanasi, ghaty

NEPAL / Dolina Kathmandu / Bhaktapur

NEPAL / Mustang / Dhakmar

INDIE / Orchha / nad rzeką Betwa

NEPAL / Annapurna Round Trek / Sikha

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl