Galeria zdjęć
Ogród YSL - donica
MAROKO / Marakesz / Ogród YSL
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.34 | SW:4.08 )
- Typ
- Przyroda
- Data dodania
- 2009-02-18 20:39
- Data wykonania
- maj 2007
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Foto-informacje:
Komentarze do zdjęcia
Jajko z grzywk±.
Tego to Ci podam nazwę,ale pozwolisz że innym razem,co¶ z trzykrotek ale nie na 100%,znajdę to powiem :)))
ciekawa kolorystyka :)
Paula, a Ty się nie chwal, ze masz tylko wrzucaj!! bo wiemy, ze ładne zdjęcia robisz, ja chetnie zobacze:))
Ale szafir.
no tak, ja już kiedy¶ większe plany wrzuciłam- i okienka i sadzawki, a teraz tak nawi±zujac do tego pytania, pomy¶łałam, ze moge i roslinki:)
hahaha, sama mam wlasnie bardzo podobne fotki stamtad, takie kontrasty w olorach, okiennice z tego co pamietam tez byly zolciotkie...
a to moje ulubione zdjecie z tego ogrodu ze względu na kompozycję i kolorystyke- wg mnie fajne zestawienie zółtej donicy na tle ultra niebieskiej ¶ciany ze schodkami+ ten fioletowy kwiat- robi sie abstrakcyjnie:)
marianna_p (2009-02-18 20:47:27)
cał± t± serię wrzucam, zainspirowana pytaniem z forum, nie jestem specjalistk± od roslinek, ani zdjęć makro, ale wybrałam, to co wydaje mi się , ze miałam najciekawszego z tego tematu, dla tych, których takie tematy krec±, a ogród YSL jest moim zdaniem b. ciekawym miejscem, wartym odwiedzenia, równiez ze względu na ciekawe poł±czenie architektury z przyroda, niesamowit± paletę barw- kiedy¶ pare większych planów już pokazałam:)
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Ogród YSL - donica
MAROKO / Marakesz / Ogród YSL
- Autor
- "> ( SO:4.34 | SW:4.08 )
- Typ
- Przyroda
- Data dodania
- 2009-02-18 20:39
- Data wykonania
- maj 2007
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Foto-informacje:
Komentarze do zdjęcia
Jajko z grzywk±.
Tego to Ci podam nazwę,ale pozwolisz że innym razem,co¶ z trzykrotek ale nie na 100%,znajdę to powiem :)))
ciekawa kolorystyka :)
Paula, a Ty się nie chwal, ze masz tylko wrzucaj!! bo wiemy, ze ładne zdjęcia robisz, ja chetnie zobacze:))
Ale szafir.
no tak, ja już kiedy¶ większe plany wrzuciłam- i okienka i sadzawki, a teraz tak nawi±zujac do tego pytania, pomy¶łałam, ze moge i roslinki:)
hahaha, sama mam wlasnie bardzo podobne fotki stamtad, takie kontrasty w olorach, okiennice z tego co pamietam tez byly zolciotkie...
a to moje ulubione zdjecie z tego ogrodu ze względu na kompozycję i kolorystyke- wg mnie fajne zestawienie zółtej donicy na tle ultra niebieskiej ¶ciany ze schodkami+ ten fioletowy kwiat- robi sie abstrakcyjnie:)
marianna_p (2009-02-18 20:47:27)
cał± t± serię wrzucam, zainspirowana pytaniem z forum, nie jestem specjalistk± od roslinek, ani zdjęć makro, ale wybrałam, to co wydaje mi się , ze miałam najciekawszego z tego tematu, dla tych, których takie tematy krec±, a ogród YSL jest moim zdaniem b. ciekawym miejscem, wartym odwiedzenia, równiez ze względu na ciekawe poł±czenie architektury z przyroda, niesamowit± paletę barw- kiedy¶ pare większych planów już pokazałam:)
Polecaj± to zdjęcie






























