Galeria zdjęć
tajga
ROSJA / Archangielska Obło¶ć / na wschód od Północnej DĽwiny
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.38 | SW:4.06 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2009-03-10 19:14
- Data wykonania
- maj 2003
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Pisz, pisz, pisz...!!! Ja czekam.... Zaraz się podpiszę pod każdym zdjęciem, żeby¶ dodał artykuł!!!!!!!!!! :)
Chatka Puchatka :)
Trzymam za słowo!! :-))).
AMKB - jutro, jak czas pozwoli wrzuce jakie¶ fotki z innych miejsc i przy tej okazji może będ± tematy by cos napisać o Syberii i tajdze.
Opowiadaj dalej please.... :-)))
Wcze¶niej nurkowanie zabierało mi kazda woln± chwilę. Gdy w 2002r. pierwszy raz wyl±dowałem w tajdze 2002r. Cos mi się pogmatwało i tajga , póĽniej Syberia stały sie moja pasj±, Obecnie dwa razy w roku organizuje sobie takie małe eskapady. Miałem wielkie szczę¶cie bo pierwszy raz tajgę pokazał mi facet który był... miniejsza o to. W każdym badĽ razie to był jego domek w którym spędza swoje urlopy ok 50km od najblizszej ludzkiej osady . Powiedzmy taka ruska dacza.
Od
Uuu... to moja chata:)))
popieram, zdjecie na piatke ale bez opowiesci nie stawiam ;)))) co to za domek, skad sie tam wziales, jaka to wyprawa ;)))
Opowedz co¶ o tym miejscu!!!
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
tajga
ROSJA / Archangielska Obło¶ć / na wschód od Północnej DĽwiny
- Autor
- "> ( SO:4.38 | SW:4.06 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2009-03-10 19:14
- Data wykonania
- maj 2003
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Pisz, pisz, pisz...!!! Ja czekam.... Zaraz się podpiszę pod każdym zdjęciem, żeby¶ dodał artykuł!!!!!!!!!! :)
Chatka Puchatka :)
Trzymam za słowo!! :-))).
AMKB - jutro, jak czas pozwoli wrzuce jakie¶ fotki z innych miejsc i przy tej okazji może będ± tematy by cos napisać o Syberii i tajdze.
Opowiadaj dalej please.... :-)))
Wcze¶niej nurkowanie zabierało mi kazda woln± chwilę. Gdy w 2002r. pierwszy raz wyl±dowałem w tajdze 2002r. Cos mi się pogmatwało i tajga , póĽniej Syberia stały sie moja pasj±, Obecnie dwa razy w roku organizuje sobie takie małe eskapady. Miałem wielkie szczę¶cie bo pierwszy raz tajgę pokazał mi facet który był... miniejsza o to. W każdym badĽ razie to był jego domek w którym spędza swoje urlopy ok 50km od najblizszej ludzkiej osady . Powiedzmy taka ruska dacza.
Od
Uuu... to moja chata:)))
popieram, zdjecie na piatke ale bez opowiesci nie stawiam ;)))) co to za domek, skad sie tam wziales, jaka to wyprawa ;)))
Opowedz co¶ o tym miejscu!!!






























