Galeria zdjęć
smacznego
ROSJA / Archangielska Obło¶ć / na wschód od Północnej DĽwiny
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.38 | SW:4.06 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2009-03-10 19:22
- Data wykonania
- maj 2007
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
:)) w pewnym sesie żyję w innej strefie czasowej:)) swojej własnej;))) to była pora obiadowa;))) no ok. obiado-kolacja :))))
marianna_p - nie wiesz, że pełen talerz o tej godzinie jest niezdrowy???
Chyba, że piszesz z innej sterfy czasowej, hahahah
dobrze, ze czytam to nad pełnym talerzem:))
Sorry ziutam , ale nie znam ryby rusaka, więc nie moge powiedzieć czy jest podobna do szczupaka. Łowienie ryb nie jest tym co lubie robic najbardziej.
W naszych polskich wodach łowienie ryb to w mojej ocenie straszna nuda, i nie załpałem tego bakcyla.
Jesiotrowate, zostały w PóŁnocnej DĽwinie, i faktycznie rybki które tam pływaja to królewska liga: sjomga, sterlik itd.
W tajdze dominuja stosunkowo płytkie m mocno ale z grubiymi pokładami torfu i mułu na dnie jeziora i rzeczki. Ryb wbrew temu co można by było sadzić wcale nie jest tak duzo: najlepszy jest szczupak, czarne okonie, mietus, i cała masa różnych maleństw wielko¶ci± podobnych do naszych płoci. Co innego w centralnej Syberii. Jadam tam rybke zwana haris na surowo - jest lepsza od najlepszego sushi jakie kiedykolwiek jadłem.
Ziutka,ja Ci podpowiem :)) Podobna rybka do szczupaka to jest sandacz:)) A tam to jest jeszcze piękniejsza rybeńka któr± zw± jesiotr (bardzo ładna rybka) a sumach nie wspomnę :))) Ale niech się Makato wypowie bo może się mylę :))))?
A ta rusaka jaka¶tam to podobna do szczupaka (powiedz, że tak bo przegram zakład...)
W tym kociołku były akutat ryby. Rusaka ucha jest pyszna , a ta ugotowana nad brzegiem jeziora w tajdze bije wszystkie zupy rybne na głowę.
Makato ! tylko nie dodawaj upolowanej zwierzyny :))
Jeżeli tak :(( To ja za t± fotkę walnę 1 ! I to bez cackania się :)))
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
smacznego
ROSJA / Archangielska Obło¶ć / na wschód od Północnej DĽwiny
- Autor
- "> ( SO:4.38 | SW:4.06 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2009-03-10 19:22
- Data wykonania
- maj 2007
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
:)) w pewnym sesie żyję w innej strefie czasowej:)) swojej własnej;))) to była pora obiadowa;))) no ok. obiado-kolacja :))))
marianna_p - nie wiesz, że pełen talerz o tej godzinie jest niezdrowy???
Chyba, że piszesz z innej sterfy czasowej, hahahah
dobrze, ze czytam to nad pełnym talerzem:))
Sorry ziutam , ale nie znam ryby rusaka, więc nie moge powiedzieć czy jest podobna do szczupaka. Łowienie ryb nie jest tym co lubie robic najbardziej.
W naszych polskich wodach łowienie ryb to w mojej ocenie straszna nuda, i nie załpałem tego bakcyla.
Jesiotrowate, zostały w PóŁnocnej DĽwinie, i faktycznie rybki które tam pływaja to królewska liga: sjomga, sterlik itd.
W tajdze dominuja stosunkowo płytkie m mocno ale z grubiymi pokładami torfu i mułu na dnie jeziora i rzeczki. Ryb wbrew temu co można by było sadzić wcale nie jest tak duzo: najlepszy jest szczupak, czarne okonie, mietus, i cała masa różnych maleństw wielko¶ci± podobnych do naszych płoci. Co innego w centralnej Syberii. Jadam tam rybke zwana haris na surowo - jest lepsza od najlepszego sushi jakie kiedykolwiek jadłem.
Ziutka,ja Ci podpowiem :)) Podobna rybka do szczupaka to jest sandacz:)) A tam to jest jeszcze piękniejsza rybeńka któr± zw± jesiotr (bardzo ładna rybka) a sumach nie wspomnę :))) Ale niech się Makato wypowie bo może się mylę :))))?
A ta rusaka jaka¶tam to podobna do szczupaka (powiedz, że tak bo przegram zakład...)
W tym kociołku były akutat ryby. Rusaka ucha jest pyszna , a ta ugotowana nad brzegiem jeziora w tajdze bije wszystkie zupy rybne na głowę.
Makato ! tylko nie dodawaj upolowanej zwierzyny :))
Jeżeli tak :(( To ja za t± fotkę walnę 1 ! I to bez cackania się :)))
Polecaj± to zdjęcie






























