Galeria zdjęć
Bliskie spotkania z Zambezi
ZIMBABWE / Victoria Falls / Zambezi River
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.21 | SW:3.77 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2009-03-11 09:00
- Data wykonania
- grudzień 2007
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Foto-informacje:
Komentarze do zdjęcia
Toteż dlatego nie mam nic przeciwko umieszczeniu tych zdjęć tutaj, ale zaznaczyłbym, że s± to zdjęcia komercyjne a nie własne! :-))
To prawda oczywi¶cie! Jestem na zdjęciach, więc mam nadzieję ze nikt nie pomy¶lał że to mojego autorstwa. Je¶li tak, to bardzo przepraszam - kolekcja tych pięciu zdjęć z raftingu, to oczywi¶cie pstryknięcia Saf Par.
No, ale trudno być na rzece i na brzegu równocze¶nie :D
Płyn±łem tamtędy w 1999. Niesłychanie emocjonuj±ce i widziałem ludzi, którzy płakali z przerażenia i trzę¶li się ze strachu! Małe zastrzeżenie: To chyba nie Ty/Wy robili¶cie te zdjęcia, tylko rozmieszczeni we wszystkich "newralgicznych" punktach zawodowi "pstrykacze" a zdjęcia wykupili¶cie póĽniej! Dlatego też nie oceniam!! :-))).
cos dla ludzi lubiacych mocne wrazenia -- oj mocne !
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Bliskie spotkania z Zambezi
ZIMBABWE / Victoria Falls / Zambezi River
- Autor
- "> ( SO:4.21 | SW:3.77 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2009-03-11 09:00
- Data wykonania
- grudzień 2007
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Foto-informacje:
Komentarze do zdjęcia
Toteż dlatego nie mam nic przeciwko umieszczeniu tych zdjęć tutaj, ale zaznaczyłbym, że s± to zdjęcia komercyjne a nie własne! :-))
To prawda oczywi¶cie! Jestem na zdjęciach, więc mam nadzieję ze nikt nie pomy¶lał że to mojego autorstwa. Je¶li tak, to bardzo przepraszam - kolekcja tych pięciu zdjęć z raftingu, to oczywi¶cie pstryknięcia Saf Par.
No, ale trudno być na rzece i na brzegu równocze¶nie :D
Płyn±łem tamtędy w 1999. Niesłychanie emocjonuj±ce i widziałem ludzi, którzy płakali z przerażenia i trzę¶li się ze strachu! Małe zastrzeżenie: To chyba nie Ty/Wy robili¶cie te zdjęcia, tylko rozmieszczeni we wszystkich "newralgicznych" punktach zawodowi "pstrykacze" a zdjęcia wykupili¶cie póĽniej! Dlatego też nie oceniam!! :-))).
cos dla ludzi lubiacych mocne wrazenia -- oj mocne !
Polecaj± to zdjęcie






























