Galeria zdjęć
2600npm
ROSJA / Kuznieckij Ałatał / Granica z Hakasj±
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.38 | SW:4.06 )
- Typ
- Przyroda
- Data dodania
- 2009-03-12 18:44
- Data wykonania
- lipiec 2005
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Tak :)) Bardzo dużo mi to mówi :))) Ale się nie przejmuj prędzej czy póĽniej znajdę go :))
barbi- Rosjanie nazywaj± go wodosbor
barbi- Rosjanie go wodosbor
yonka3 - "Zasadniczo to jest genialny pomysł " To zostaje tylko ustalić podział przyszłych gigantycznych zysków.
Zasadniczo to jest genialny pomysł :)))
Jest piękny;))
Makato a wiesz co to jest ? Bo ja nie jestem pewna :(( czy to jest mekonops ? :)))
No to się przyczepiła¶, ja analfabet± jestem - jeno po ¶wiecie mnie nosi.
Jak tak bardzo chcesz czytać o moich wyprawach , to najpierw musisz je spisać. Może zostań moj± sekretark± - może wyjdzie z tego niezła ksi±żka.
Piiii.......sz :)))
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
2600npm
ROSJA / Kuznieckij Ałatał / Granica z Hakasj±
- Autor
- "> ( SO:4.38 | SW:4.06 )
- Typ
- Przyroda
- Data dodania
- 2009-03-12 18:44
- Data wykonania
- lipiec 2005
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Tak :)) Bardzo dużo mi to mówi :))) Ale się nie przejmuj prędzej czy póĽniej znajdę go :))
barbi- Rosjanie nazywaj± go wodosbor
barbi- Rosjanie go wodosbor
yonka3 - "Zasadniczo to jest genialny pomysł " To zostaje tylko ustalić podział przyszłych gigantycznych zysków.
Zasadniczo to jest genialny pomysł :)))
Jest piękny;))
Makato a wiesz co to jest ? Bo ja nie jestem pewna :(( czy to jest mekonops ? :)))
No to się przyczepiła¶, ja analfabet± jestem - jeno po ¶wiecie mnie nosi.
Jak tak bardzo chcesz czytać o moich wyprawach , to najpierw musisz je spisać. Może zostań moj± sekretark± - może wyjdzie z tego niezła ksi±żka.
Piiii.......sz :)))
Polecaj± to zdjęcie






























