Galeria zdjęć
wreszcie relaks
FILIPINY / Palawan / ok El Nido
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:3.86 | SW:4.04 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2009-03-19 10:27
- Data wykonania
- grudzień 2008
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Cieszę się, że się wyja¶niło
FAKT :((( Przepraszam bardzo :( :))))
Barbi Chyba Ci o tego ludka chodzi był i jest Numer zdjęcia: 53196
bardzo ladne kolory ! i miejsce !:))
Słowo, żadnego zielonego ludka nie miałam, może nie mój i jeszcze dzi¶, skleroza a co tam jeszcze było i sk±d, ja nawet Makarowa nie usunęłam choć jest kontrowersyjny i ma same pały
Dzisiaj zielony ludek jak wyłazi z jamy :))) Był i wsi±kn±ł :((((
Słuchaj nic sobie nie mogę więcej przypomnieć, na mojej stronie o mnie wymieniłam zdjęcie na nowsze z Tunezji, bardziej adekwatne do wieku
Kochana nic nie zabrała, nawet tego wielbł±da, usunęłam o ile dobrze pamiętam 1 fotkę dziewczyny z Hongkongu uznaj±c po wielu komentarzach, że wbrew woli fotografowanego nie można było jej umie¶cić. Przypomnij mi je¶li co¶ więcej usunełam, ale nie robię tego
Dominkom ,co mi się nie podoba :(( Zabierasz fotki np. którym wystawiłam ocenę lub komentarz dałam,chciałam co¶ dopisać a tu lipa :((
Polecaj± to zdjęcie
Dodali do schowka
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
wreszcie relaks
FILIPINY / Palawan / ok El Nido
- Autor
- "> ( SO:3.86 | SW:4.04 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2009-03-19 10:27
- Data wykonania
- grudzień 2008
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Cieszę się, że się wyja¶niło
FAKT :((( Przepraszam bardzo :( :))))
Barbi Chyba Ci o tego ludka chodzi był i jest Numer zdjęcia: 53196
bardzo ladne kolory ! i miejsce !:))
Słowo, żadnego zielonego ludka nie miałam, może nie mój i jeszcze dzi¶, skleroza a co tam jeszcze było i sk±d, ja nawet Makarowa nie usunęłam choć jest kontrowersyjny i ma same pały
Dzisiaj zielony ludek jak wyłazi z jamy :))) Był i wsi±kn±ł :((((
Słuchaj nic sobie nie mogę więcej przypomnieć, na mojej stronie o mnie wymieniłam zdjęcie na nowsze z Tunezji, bardziej adekwatne do wieku
Kochana nic nie zabrała, nawet tego wielbł±da, usunęłam o ile dobrze pamiętam 1 fotkę dziewczyny z Hongkongu uznaj±c po wielu komentarzach, że wbrew woli fotografowanego nie można było jej umie¶cić. Przypomnij mi je¶li co¶ więcej usunełam, ale nie robię tego
Dominkom ,co mi się nie podoba :(( Zabierasz fotki np. którym wystawiłam ocenę lub komentarz dałam,chciałam co¶ dopisać a tu lipa :((
Polecaj± to zdjęcie





























