Galeria zdjęć
żeglarz
FILIPINY / Palawan / El Nido
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:3.86 | SW:4.04 )
- Typ
- Portret
- Data dodania
- 2009-04-01 17:35
- Data wykonania
- grudzień 2008
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
...jako¶ nigdy mi się specjalnie nie chciało dochodzić jak kto "klika", komu, i za ile;-)) Ale, ale! Powracaj±c do tematu głównego - fajne s± te drzewa po lewej, chyba w pracy też takie mam...;) Miło:)
Rene30 - .... ski moim skromnym zdaniem ma dosc specyficzne zasady "klikania" i on na pewno wie, do czego pije.... my¶lę, że wymiana małych zlo¶liwo¶ci to nic złego..... a swoj± drog± fajnie ze sie odzywasz :)
O ku***! Wła¶nie mi się przypomniało, że chyba kiedy¶ dałem 5 za jaszczurkę... :) :) :)
To ja tylko chciałem dodać, że je¶li kiedy¶ w przeszło¶ci oceniłem fotkę z jakim¶ miłym dzieckiem na 5, to nie wieszajcie na mnie psów - nie jestem pedofilem, Mike30 :) :)
zaraz sie tu kurnik zleci :):) ale swoja droga o ile rozumiem ladies.... to ski.... hmmm... wiemy wreszczie co Ci się podoba :):)
ciekawe, ale wcale nie miał brzucha skóra przylegała do kręgosłupa, a ogólnie to drobny chłopak, na innej fotce jest z koleg±
A klata jak u pirata ;))))
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
żeglarz
FILIPINY / Palawan / El Nido
- Autor
- "> ( SO:3.86 | SW:4.04 )
- Typ
- Portret
- Data dodania
- 2009-04-01 17:35
- Data wykonania
- grudzień 2008
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
...jako¶ nigdy mi się specjalnie nie chciało dochodzić jak kto "klika", komu, i za ile;-)) Ale, ale! Powracaj±c do tematu głównego - fajne s± te drzewa po lewej, chyba w pracy też takie mam...;) Miło:)
Rene30 - .... ski moim skromnym zdaniem ma dosc specyficzne zasady "klikania" i on na pewno wie, do czego pije.... my¶lę, że wymiana małych zlo¶liwo¶ci to nic złego..... a swoj± drog± fajnie ze sie odzywasz :)
O ku***! Wła¶nie mi się przypomniało, że chyba kiedy¶ dałem 5 za jaszczurkę... :) :) :)
To ja tylko chciałem dodać, że je¶li kiedy¶ w przeszło¶ci oceniłem fotkę z jakim¶ miłym dzieckiem na 5, to nie wieszajcie na mnie psów - nie jestem pedofilem, Mike30 :) :)
zaraz sie tu kurnik zleci :):) ale swoja droga o ile rozumiem ladies.... to ski.... hmmm... wiemy wreszczie co Ci się podoba :):)
ciekawe, ale wcale nie miał brzucha skóra przylegała do kręgosłupa, a ogólnie to drobny chłopak, na innej fotce jest z koleg±
A klata jak u pirata ;))))
Polecaj± to zdjęcie






























