Galeria zdjęć
"przeprawa" czy co?
POLSKA / MPK / ¦cieżka rowerowa - szlak niebieski
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.10 | SW:4.33 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2009-05-05 10:15
- Data wykonania
- maj 2009
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Foto-informacje:
Komentarze do zdjęcia
super miejsce
A jaki to jest kolor w/g Ciebie?
Chcesz o tym porozmawiać ?
ja pamietam inne kolory rezki Swider :-)) najczesciej to byl kolor piwa !!!
Emski ja wiem że Ty jeste¶ spryciarz :)) Ale kolor tej wody bierze się z rozkładaj±cych w niej ro¶lin,nurt nie jest szybki,wcale nie oznacza to że to s± ¶cieki,jak widzisz brzegi s± zarosnięte,więc i li¶ci sporo do niej trafia.jak nie wierzysz to weĽ li¶cia i zalej go wod± odstaw na jaki¶ czas i sprawdĽ co się stanie :)) A kolor ten nazywa się dokładnie oliwkowo-brunatny :)) Mnie możesz pytać o takie sprawy :))))
to co widać to kolor piasku pod wod± ... która ma kilka do kilkudziesięciu cm.
jaki to kolor wody jest w tej rzece ? a jezeli juz to co to plynie jako woda ? :-))
przyjemne widoki ,sielskie zakatki !:)))
Po pierwsze - takie wypady to ja sama. po wtóre nie musiałam bo szlak po mojej stronie był. ( a naprawdę to bezpieczniej jest przebrodzić goł± stop±... i na pewno przyjemniej)
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
"przeprawa" czy co?
POLSKA / MPK / ¦cieżka rowerowa - szlak niebieski
- Autor
- "> ( SO:4.10 | SW:4.33 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2009-05-05 10:15
- Data wykonania
- maj 2009
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Foto-informacje:
Komentarze do zdjęcia
super miejsce
A jaki to jest kolor w/g Ciebie?
Chcesz o tym porozmawiać ?
ja pamietam inne kolory rezki Swider :-)) najczesciej to byl kolor piwa !!!
Emski ja wiem że Ty jeste¶ spryciarz :)) Ale kolor tej wody bierze się z rozkładaj±cych w niej ro¶lin,nurt nie jest szybki,wcale nie oznacza to że to s± ¶cieki,jak widzisz brzegi s± zarosnięte,więc i li¶ci sporo do niej trafia.jak nie wierzysz to weĽ li¶cia i zalej go wod± odstaw na jaki¶ czas i sprawdĽ co się stanie :)) A kolor ten nazywa się dokładnie oliwkowo-brunatny :)) Mnie możesz pytać o takie sprawy :))))
to co widać to kolor piasku pod wod± ... która ma kilka do kilkudziesięciu cm.
jaki to kolor wody jest w tej rzece ? a jezeli juz to co to plynie jako woda ? :-))
przyjemne widoki ,sielskie zakatki !:)))
Po pierwsze - takie wypady to ja sama. po wtóre nie musiałam bo szlak po mojej stronie był. ( a naprawdę to bezpieczniej jest przebrodzić goł± stop±... i na pewno przyjemniej)






























