Galeria zdjęć

"przeprawa" czy co?

POLSKA / MPK / ¦cieżka rowerowa - szlak niebieski

Zdjęcia: ¦cieżka rowerowa - szlak niebieski, MPK, "przeprawa" czy co?, POLSKA
odsłon: | poleca: osób | ocena techniczna: | ocen: | w schowku: osób
Data dodania
2009-05-05 10:15
Data wykonania
maj 2009

Opis zdjęcia

Foto-informacje:

Komentarze do zdjęcia

super miejsce

A jaki to jest kolor w/g Ciebie?

Chcesz o tym porozmawiać ?

ja pamietam inne kolory rezki Swider :-)) najczesciej to byl kolor piwa !!!

Emski ja wiem że Ty jeste¶ spryciarz :)) Ale kolor tej wody bierze się z rozkładaj±cych w niej ro¶lin,nurt nie jest szybki,wcale nie oznacza to że to s± ¶cieki,jak widzisz brzegi s± zarosnięte,więc i li¶ci sporo do niej trafia.jak nie wierzysz to weĽ li¶cia i zalej go wod± odstaw na jaki¶ czas i sprawdĽ co się stanie :)) A kolor ten nazywa się dokładnie oliwkowo-brunatny :)) Mnie możesz pytać o takie sprawy :))))

to co widać to kolor piasku pod wod± ... która ma kilka do kilkudziesięciu cm.

jaki to kolor wody jest w tej rzece ? a jezeli juz to co to plynie jako woda ? :-))

przyjemne widoki ,sielskie zakatki !:)))

Po pierwsze - takie wypady to ja sama. po wtóre nie musiałam bo szlak po mojej stronie był. ( a naprawdę to bezpieczniej jest przebrodzić goł± stop±... i na pewno przyjemniej)

calkiem spora kladka. przeprawialiscie sie na rowerach na druga strone????



Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z my¶l± o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwo¶ć dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczno¶ci - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szeroko¶ć/wysoko¶ć, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

IZRAEL / Pustynia Negew / Park Narodowy Avdat

GAMBIA / Bandżul / Rezerwat krokodyli

HISZPANIA / - / Gran Kanaria - Maspalomas

PORTUGALIA / algarve / Olhos de Agua

IRAN / Esfahan / Plac Imama

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). S± one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzaj± go wielokrotnie. Ciateczka mog± też stosować współpracuj±cy z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2026 Globtroter.pl