Galeria zdjęć
gardziel wodospadu Iguazu
BRAZYLIA / Foz de Iguazu / Foz de Iguazu
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:3.78 | SW:3.98 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2006-12-09 00:59
- Data wykonania
- luty 2006
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
cudo..
Rewelacyjne ujęcie.
Przepraszam !!! Po hiszpańsku faktycznie pisze się Iguazu.
Pacyfa, istotnie czepiasz się ale... masz rację. Tyczy się to i datownika i wspaniało¶ci. Mam nadzieję, że dałe¶ 5 (?). Ja też marzę o Iguacu. Tak się to pisze (z ogonkiem pod "c").
Wiem, że się czepiam, ale zdjęcie psuje ten datownik. Poza tym ... co¶ wspaniałego ... mam nadzieję kiedy¶ zobaczyć to na własne oczy ...
Zobaczyć Iguazu to moje marzenie. ¦wietne zdjęcie :-)
imponujace
Super! żałuję ze będ±c tam nie zabrałem się na helikopter :(
Wow, niesamowite wrazenie!
Niespotykane ujęcie z helikoptera.szkoda,że z psuj±cym kadr "datownikiem".
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
gardziel wodospadu Iguazu
BRAZYLIA / Foz de Iguazu / Foz de Iguazu
- Autor
- "> ( SO:3.78 | SW:3.98 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2006-12-09 00:59
- Data wykonania
- luty 2006
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
cudo..
Rewelacyjne ujęcie.
Przepraszam !!! Po hiszpańsku faktycznie pisze się Iguazu.
Pacyfa, istotnie czepiasz się ale... masz rację. Tyczy się to i datownika i wspaniało¶ci. Mam nadzieję, że dałe¶ 5 (?). Ja też marzę o Iguacu. Tak się to pisze (z ogonkiem pod "c").
Wiem, że się czepiam, ale zdjęcie psuje ten datownik. Poza tym ... co¶ wspaniałego ... mam nadzieję kiedy¶ zobaczyć to na własne oczy ...
Zobaczyć Iguazu to moje marzenie. ¦wietne zdjęcie :-)
imponujace
Super! żałuję ze będ±c tam nie zabrałem się na helikopter :(
Wow, niesamowite wrazenie!
Niespotykane ujęcie z helikoptera.szkoda,że z psuj±cym kadr "datownikiem".
Polecaj± to zdjęcie






























