Galeria zdjęć
Widoczek z szosy
GRECJA / Rodos / Lindos
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.34 | SW:4.39 )
- Typ
- Przyroda
- Data dodania
- 2009-06-08 20:36
- Data wykonania
- maj 2009
- Miejsce
-
- Dodane do galerii
- Rodos 2009
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
podobaja mi sie te biale budynki
Ski, Kolego, czekam na jakie¶ Twoje fotki.
Seniu co znaczy nie aktywny ???? Ja mam już odleżyny :((( Tak że ja na wyjeĽdzie cholery bym dostała leż±c gdzie¶ plackiem :)))) A tak prawdę mówi±c to słonko i plaża w takich ilo¶ciach to dla mnie może być 1-2 dni i to nie wiem :))))
Dziewczyny, jest co robić przez tydzień. dłużej niekoniecznie na aktywny wypoczynek :-)
W jeden dzień. Ja robię częste przerwy ( na fotki robaczków i kwiatuszków), i często na słonko czekam, Poza tym połaĽ trochę po takich ostrych skałkach to zmierzę Ci prędko¶ć marszu. ;-)))
No to w jeden dzień ,w drugi co by¶ robiła ? Kilka km. to pryszcz,ja tam wolę troszkę inne klimaty :)))
Z jakich nudów. Ja to bym takie brzegi zlazła po kilka km w każd± i jeszcze trochę w l±d i jeszcze....
Hajek dla kogo ? Ja umarła bym z nudów .Wakacje w takich warunkach dla mnie to góra 1doba :))) Ale fotka może być :))))
moga to byc wymarzone wakacje !:))))
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Widoczek z szosy
GRECJA / Rodos / Lindos
- Autor
- "> ( SO:4.34 | SW:4.39 )
- Typ
- Przyroda
- Data dodania
- 2009-06-08 20:36
- Data wykonania
- maj 2009
- Miejsce
- Dodane do galerii
- Rodos 2009
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
podobaja mi sie te biale budynki
Ski, Kolego, czekam na jakie¶ Twoje fotki.
Seniu co znaczy nie aktywny ???? Ja mam już odleżyny :((( Tak że ja na wyjeĽdzie cholery bym dostała leż±c gdzie¶ plackiem :)))) A tak prawdę mówi±c to słonko i plaża w takich ilo¶ciach to dla mnie może być 1-2 dni i to nie wiem :))))
Dziewczyny, jest co robić przez tydzień. dłużej niekoniecznie na aktywny wypoczynek :-)
W jeden dzień. Ja robię częste przerwy ( na fotki robaczków i kwiatuszków), i często na słonko czekam, Poza tym połaĽ trochę po takich ostrych skałkach to zmierzę Ci prędko¶ć marszu. ;-)))
No to w jeden dzień ,w drugi co by¶ robiła ? Kilka km. to pryszcz,ja tam wolę troszkę inne klimaty :)))
Z jakich nudów. Ja to bym takie brzegi zlazła po kilka km w każd± i jeszcze trochę w l±d i jeszcze....
Hajek dla kogo ? Ja umarła bym z nudów .Wakacje w takich warunkach dla mnie to góra 1doba :))) Ale fotka może być :))))
moga to byc wymarzone wakacje !:))))
Polecaj± to zdjęcie































