Galeria zdjęć

Avinion

FRANCJA / Avionion / Francja

Zdjęcia: Francja, Avionion, Avinion, FRANCJA
odsłon: 12180 | poleca: 1 osób | ocena techniczna: 3.78 | ocen: 14 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2009-07-24 06:59
Data wykonania
czerwiec 2008

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

Jesteś w błędzie odnośnie mnie :))) Spróbuj to się przekonasz :)) Jestem w stanie odp.na wszystkie pytania i uwagi jeżeli mnie dotyczą :))) Nawet gdy zadasz je nie pod moją fotką.I nawet gdybyś umieścił je pod fotką sprzed 5 lat. Nie robię tego na akord :)) Mam swoje zasady,twoje klikanie absolutnie mi nie przeszkadza !!! :))) To jak sprawdzasz mnie ? Pozdrawiam :))))

Zadałam Ci pytania :(( Ale chyba nie ma sensu czekać na odp.? Klikaj a przewodnik zgarniesz :))) Jak chcesz to swój za lipiec też oddam na Twoje konto :)) Jak Polski nie znasz,to nic straconego, ZACZNIJ POZNAWAĆ :)))) Klikaczy to ja nie bardzo lubię :(((

Polecają to zdjęcieStrefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

HISZPANIA / Galicja / .

POLSKA / Podlasie / Białystok

WłOCHY / Basilicata / Matera

POLSKA / Lubuskie / Łęknica

USA / Utah / Arches Park, Delicate Arch

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl