Galeria zdjęć

Miasto mostu

BOśNIA i HERCEGOWINA / brak / Mostar

Zdjęcia: Mostar, Miasto mostu, BOśNIA i HERCEGOWINA
odsłon: 1331 | poleca: 4 osób | ocena techniczna: 4.16 | ocen: 12 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2009-08-11 22:06
Data wykonania
lipiec 2009

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

No ładne tu jazdy po mojej gminie idą. Żadnych koszmarów tu nie ma. Tylko JA. (jeśli jest ktoś jeszcze to nie ujawnia się)

w Wiazownej to jest fajna knajpa a nie koszmar :-)

Dawno,nawet bardzo dawno temu był taki HORROR :)))))

A co to jest "Koszmar z wiązowej"??? :-))

Viola a to jest drugi wszechobecny :)))) Uważaj na niego !!! Koszmar z wiązowej przy nim to maskotka !!! :)))))

A dlaczego w tej rzece jakieś "fifi" się topi?? :-))))))

Jakieś strasznie kościsty ten obiekt :))) Całkiem nie w moim typie :((( A co cię Violu dziwi ? Przecież życie pod mostem zawsze kwitło :)))))

no faktycznie beakal ma racje ...pod mostem niezly temat siedzi i nawet raczka nie macha do fotografa :-)) ale to fifi co plynie po zielonej wodzie :-(( ?

ach i jeszcze sprostowanie... most został zburzony podczas wojny, wcześniej był drewniany. Po wojnie został odbudowany, a przejście które łączy dwa brzegi jest wyłożone kamieniami z rzeki.... z resztą w muzeum w Mostarze jest film na ten temat wyświetlany.

Witam wszystkich, no proszę ale się dyskusja ożywiła:)) ...co do kadru-zamierzone ucięcie-chciałam bardziej pokazać to co widać po drugiej stronie, ale może faktycznie trzeba było zrobić panoramę... druga sprawa, że panoramy w tym akurat aparacie nie mam hihi ...więc takie to zdjęcie sobie jest i już:)) jeśli chodzi o podpis-podpisuję wszystkie swoje zdjęcia gdy je gdzieś wstawiam, ale ponieważ tradycją jest nie zamieszczanie podpisów więc kolejne zdjęcia wystawiłam już bez podpisu i tak zostanie:) ) to zostawiam na znak, że jestem tu świeżaStrefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

WłOCHY / Kalabria / Scilla

GRUZJA / Adżaria / Batumi

GRUZJA / Samcche-Dżawachetia. / Achalciche

GRUZJA / Samcche-Dżawachetia / Samcche-Dżawachetia

ROSJA / Złoty Pierścień Moskwy / Siergiew Posad

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl