Galeria zdjęć
Mleczarnia, miało być tak nastrojowo...:)))
POLSKA / małopolska / Kraków
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.34 | SW:4.08 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2009-08-13 23:43
- Data wykonania
- sierpień 2009
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Foto-informacje:
Komentarze do zdjęcia
łał że tak powiem
szkoda , z Ty nie wpadniesz:((( ale pewnie stacjonujesz gdzies daleko??? relacja będzie na 100%!!!:)))
mam nadzieje ze uwicznicie tak doniosla okazje na fotkach :)))) juz niemoge sie doczekac usmiechnietych globtroterowiczow :))) milej imprezy :))) Pozdrowienia dla wszystkich
co ostatni raz??? angażowałe¶ się??? Kazimierz jest duży i my¶lę, ze mimo wszystko uda nam się kr±żyć:)))
Ziutka,ja w takich warunkach się bardzo Ľle czuję :((( Qrde przecież komary nas by zjadły :((( W tych zielskach tylko się czaj± :))))
A gdzie poduszki? Idę pakować co¶ pod pupę....
miałobyc w ogródku, tym czasem będzie z widokiem "na" z góry..., chyba , ze wywalczymy większy stolik, ale oczywi¶cie docenaim trud i zangażowanei Mika, ze w ogóle co¶ zarezerwoał i mamy jaki¶ pewnik:)
A dlaczego miało być?? BĘDZIE może nie tylko nastrojowo ale i też wystrzałowo!!
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Mleczarnia, miało być tak nastrojowo...:)))
POLSKA / małopolska / Kraków
- Autor
- "> ( SO:4.34 | SW:4.08 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2009-08-13 23:43
- Data wykonania
- sierpień 2009
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Foto-informacje:
Komentarze do zdjęcia
łał że tak powiem
szkoda , z Ty nie wpadniesz:((( ale pewnie stacjonujesz gdzies daleko??? relacja będzie na 100%!!!:)))
mam nadzieje ze uwicznicie tak doniosla okazje na fotkach :)))) juz niemoge sie doczekac usmiechnietych globtroterowiczow :))) milej imprezy :))) Pozdrowienia dla wszystkich
co ostatni raz??? angażowałe¶ się??? Kazimierz jest duży i my¶lę, ze mimo wszystko uda nam się kr±żyć:)))
Ziutka,ja w takich warunkach się bardzo Ľle czuję :((( Qrde przecież komary nas by zjadły :((( W tych zielskach tylko się czaj± :))))
A gdzie poduszki? Idę pakować co¶ pod pupę....
miałobyc w ogródku, tym czasem będzie z widokiem "na" z góry..., chyba , ze wywalczymy większy stolik, ale oczywi¶cie docenaim trud i zangażowanei Mika, ze w ogóle co¶ zarezerwoał i mamy jaki¶ pewnik:)
A dlaczego miało być?? BĘDZIE może nie tylko nastrojowo ale i też wystrzałowo!!
Polecaj± to zdjęcie






























