Galeria zdjęć

Maroko - nad oceanem

MAROKO / Casablanca / Casablanca

Zdjęcia: Casablanca, Casablanca, Maroko - nad oceanem, MAROKO
odsłon: 3878 | poleca: 1 osób | ocena techniczna: 3.74 | ocen: 8 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2009-09-01 19:14
Data wykonania
sierpień 2009

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

to zdjęcie ma w sobie nastrój, ładną kolorystykę, pokazuje inne kulturę (plażowe ubiory tamtejszych kobiet), wg mnie jest ok

Przepraszam, że dopiero teraz odpowiadam, ale nie miałem wcześniej dostępu do komputera. Proszę zwróć uwagę, że ucinanie nóg w łydkach i krzywy horyzont nie mają nic wspólnego z jakością aparatu. Moje uwagi mają charakter bardzo podstawowy i myślę, że zaczniesz zwracać większą uwagę na te całkiem podstawowe kanony fotografii. Na prawdę nie miały na celu Cię obrażania!!! :-)). Jednakże, zwróć też uwagę na fakt, że na tym forum czasami króluje taka amatorszczyzna, że zęby bolą i nie zawsze mamy ochotę się tłumaczyć!!!
Tego zdjęcia mi żal, bo kilka prostych poprawek zrobiło by z niego ciekawe! Pozdr. :-)))

Wyprawa bardzo miło że mówisz czego oczekujesz,ale licz się że są tutaj tacy,którzy tylko walą ocenę i mają gdzieś Twoje oczekiwania :((( Lub jak zadajesz jakieś pytanie milkną,jak zwrócisz uwagę lub powiesz co nie podoba Ci się na fotce stają się aroganccy i bardzo często kończy się to awanturą. Ale jest też sporo ludzi którzy odpowiedzą na Twoje pytania :))))

Moje zdjęcia są raczej kierowane do podróżników niż do fotografów. W dziedzinie fotografowania jestem amatorką i posługuje się sprzętem ograniczonej jakości. Przed wyprawą poszukuję informacji i zdjęć na temat miejsc, które zamierzam odwiedzić. Między innymi od globtroterów uczę się na co powinnam zwrócić szczególną uwagę i czego szukać w miejscu gdzie się aktualnie znajduję. Zdjęcia robię by zatrzymać chwilę i miło jeśli zdarzy się, że za niektóre zdobędę uznanie globtroterów. Życzyłabym sobie, aby niskie noty były zawsze uzasadniane. Ale nie muszą one być obraźliwe, a takie zauważyłam, że się zdarzają. Wskazówki powinny pozwolić uniknąć błędów w przyszłości, a nie zrazić blogowicza. Ten wywód kieruję do pana AndrzejaB

z częścią Twoich argumentów - nie sposób się nie zgodzić, boję się tylko o to, by "świeżyzna" nie traktowała tego zbyt dosłownie i nie wymagała potem całej sylwetki, nawet kosztem paskudnego kadru. Widzę tu czasem takie zakusy np. dotyczące opisu, który lepiej gdy jest...ale czasem po prostu się nie da. Pzdr :)

Bo1, masz absolutną rację generalnie. Potrzeby wyrazu artystycznego mogą absolutnie wymagać takiego cięcia, ale w tym wypadku???. Pomyśl, gdyby autor się tu przyłożył, wyprostował horyzont, zmioenił ostrość lub jej głębię, trochę zmienił kadr, mógł by to być temat zagadkowy: Kto to jest? Ale to jest po prostu niechlujne i nie lubię panoszącej się tutaj niechlujności!!!! :-((... :-)))

może o tym nie wiesz AndrzejuB, ale przy robieniu portretu - niekoniecznie jest wymagane pokazywanie 100% sylwetki - można ją kroić - byle to miało sens - poczytaj troszkę....:D

to jej strój do kąpieli?

Andrzej nie ostre ,czy to znaczy że dziewczyna jest ubrana ?

Pomijając już tą krzywą linię horyzontu... naprawdę Ci nie przeszkadzają te ucięte w połowie łydek nogi i to że zdjęcie jest nieostre???

Polecają to zdjęcieStrefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

CHORWACJA / Parku Narodowym Jezior Plitwickich. / Plitwickie Jeziora,

CHORWACJA / Parku Narodowym Jezior Plitwickich. / Plitwickie Jeziora,

SłOWENIA / Wieś Predjama. / Gmina Postojna.

POLSKA / świętokrzyskie / .

SłOWENIA / Lubliana. / Ljubliana.

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2023 Globtroter.pl