Galeria zdjęć
Salto Angel
WENEZUELA / Park Narodowy Canaima / 4 godziny łodzi± od Canaimy
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.19 | SW:5 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2009-09-15 11:02
- Data wykonania
- wrzesień 2009
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
A ja nie mialem takiej super pogody ! I na Roraime nie zdazylem sie wdrapac...ale co ma wisiec nie utonie...choc chetnie poplynalbym Trasa Humboldta...tyle ze to jest od zach. strony Wenezueli...az do indian Yanomani...zezwolenie mozna dostac jak sie poglowkuje troche..
Z dołu robi wrażenie.Ja widziałem przez moment z samolotu
To zdjecie faktycznie mojego autorstwa i nie z pocztówki :)
Natomiast pora byla sucha, ale mielismy szczescie bo dzien przed tym zdjeciem lunęło porz±dnie :)
Natomiast wplywa moze miec tez fakt ze wstalismy przed 4 nad ranem zeby dojsc pod wodospad przed wschodem slonca bo wtedy wlasnie widoki sa najlesze :)
Je¶li jest to zdjecie autorstwa kstroj to gratuluję.
Jak tam bylem to miałem zepsuty aparat, ale widok jest niesamowity.
Jedynie klarowno¶c wodospadu była dosyć mała, dlatego to zdjecie przypomina mi zdjecia tam sprzedawane. Mogę się mylić ,ale nie łatwo tam zrobić zdjecie tej jako¶ci.. Pozdrawiam
Nooo, i to chyba jeszcze pora deszczowa :). Sporo wody. Super!
bomba!
cudo :)
piękny :)
Najwyższy wodospad na ¶wiecie robi wrażenie.
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Salto Angel
WENEZUELA / Park Narodowy Canaima / 4 godziny łodzi± od Canaimy
- Autor
- "> ( SO:4.19 | SW:5 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2009-09-15 11:02
- Data wykonania
- wrzesień 2009
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
A ja nie mialem takiej super pogody ! I na Roraime nie zdazylem sie wdrapac...ale co ma wisiec nie utonie...choc chetnie poplynalbym Trasa Humboldta...tyle ze to jest od zach. strony Wenezueli...az do indian Yanomani...zezwolenie mozna dostac jak sie poglowkuje troche..
Z dołu robi wrażenie.Ja widziałem przez moment z samolotu
To zdjecie faktycznie mojego autorstwa i nie z pocztówki :)
Natomiast pora byla sucha, ale mielismy szczescie bo dzien przed tym zdjeciem lunęło porz±dnie :)
Natomiast wplywa moze miec tez fakt ze wstalismy przed 4 nad ranem zeby dojsc pod wodospad przed wschodem slonca bo wtedy wlasnie widoki sa najlesze :)
Je¶li jest to zdjecie autorstwa kstroj to gratuluję.
Jak tam bylem to miałem zepsuty aparat, ale widok jest niesamowity.
Jedynie klarowno¶c wodospadu była dosyć mała, dlatego to zdjecie przypomina mi zdjecia tam sprzedawane. Mogę się mylić ,ale nie łatwo tam zrobić zdjecie tej jako¶ci.. Pozdrawiam
Nooo, i to chyba jeszcze pora deszczowa :). Sporo wody. Super!
bomba!
cudo :)
piękny :)
Najwyższy wodospad na ¶wiecie robi wrażenie.
Polecaj± to zdjęcie






























