Galeria zdjęć

Indianka Ajmara. Okolice Sucre - Boliwia. Sierpień 2009

BOLIWIA / Okolice Sucre / Okolice Sucre

Zdjęcia: Okolice Sucre, Okolice Sucre, Indianka Ajmara. Okolice Sucre - Boliwia. Sierpień 2009, BOLIWIA
odsłon: | poleca: osób | ocena techniczna: | ocen: | w schowku: osób
Data dodania
2009-09-19 17:54
Data wykonania
sierpień 2009

Opis zdjęcia

Komentarze do zdjęcia

Masz racje Adndrzej. To rola fotografujacego aby zdbal o wlasciwa perspektywe. No i wlasnie to jest fajne na tym portalu, ze z dystansu widac wiecej. Dzieki i pozdrowionko :))))

Od jakiego¶ czasu zacz±łem na to zwracać uwagę. To fakt - praktycznie wszyscy Indianie z Ameryki Południowej s± niższego wzrostu, ale tak jak z dziećmi wg mnie duzo lepiej wychodz± , kiedy zdjęcia robione s± z "ich poziomu" a nie "z góry".... Pozdr. :-)))

Marianna, tak po prostu zagaduje :). Jadam tam gdzie oni, jezdze ich srodkami transportu, sypiam czasami w ich domach. Rozmawiam, poznaje ich.....i czasami sie zgadzaja :).

Izabella, to ciekawa jestem jak nawi±zujesz z nimi kontakt, tak po prostu pytasz o zgodę? dajesz drobne? mi zagadywanie sprawiałoby trudno¶ć, nieraz straciłam przez to niezwykł± "twarz". zdjęcia ludzi robię tylko na zasadzie "podgl±dania" z teleobiektywu, więc robię ich nie wiele, zreszt± tak egzotycznych podróży niestety nie miałam. pozdrawiam:)

Marianna, wszystkie fotki zrobione sa za zgoda fotografowanych choc to nie latwe w tradycyjnych spolecznosciach Ameryki Poludniowej :). Ale musze przyznac Andrzej ze Twoj komentarz intruguje mnie. Indianie zwykle sa od nas nizszego wzrostu, ale to i tak niewiele tlumaczy. Wiele razy spotkalam sie z tym, ze sami stawiaja sie wobec bialych w "poddanczej" roli . Pewnie przestalam juz na to zwaracac uwage. Dzieki za spostrzezenie....z dystansu widac wiecej :)

Ja ten wyraz twarzy bym raczej zakwalifikował jako wyrzut do ¶wiata, ze życie jest ciężkie... :-))

do mnie niestety psychologia tego zdjęcia nie trafia, kobieta patrzy z wyrzutem na fotografuj±cego, jakby zdjęcie było robione wbrew jej woli...

Chyba najfajniejsze z tej serii. Na innych zdjęciach trochę (TROCHĘ!!!! :-)) przeszkadza mi robienie zdjęć "Z góry". Wszystkie obiekty, to raczej biedni Indianie i jest to trochę taka maniera "Pana i Władcy"...



Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z my¶l± o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwo¶ć dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczno¶ci - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szeroko¶ć/wysoko¶ć, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

IZRAEL / Pustynia Negew / Park Narodowy Avdat

GAMBIA / Bandżul / Rezerwat krokodyli

HISZPANIA / - / Gran Kanaria - Maspalomas

PORTUGALIA / algarve / Olhos de Agua

IRAN / Esfahan / Plac Imama

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). S± one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzaj± go wielokrotnie. Ciateczka mog± też stosować współpracuj±cy z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2026 Globtroter.pl