Galeria zdjęć
Oceaniczna Tamiza
WIELKA BRYTANIA / Londyn / Tamiza
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:3.16 | SW:3.97 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2009-10-11 22:30
- Data wykonania
- czerwiec 2009
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
BEAKAL!!!!!!!!!! :-)))))
No i przez to zdjęcie nabrało niebywałej dynamiki :) Czy kto¶ wie ile się trzeba namęczyć zeby pod taki prad podpłyn±c ??:)
Qrcze teddy a gdzie datownik??? ;))))))))
Mario: Nie masz racji, Teddy nie raz i nie dwa udawadniał, że potrafi się odci±ć!! I jeszcze jedno - Zapomnijcie o tamtej historii z Chinami. Było, minęło nie warto do tego wracać, a Teddy robi coraz lepsze zdjęcia, nie jest zło¶liwy (jak np. ja...:-))))) i na prawdę nie rozumiem po co tyle sarkazmu.... Ale - Teddy: Strasznie gwałtowny był ten odpływ.... :-)))
Uwierz w to co widzisz.
Niestety, wdowcem do wziecia ,niestety nie dla Ciebie :-)
Teddy zadziwiaj± mnie Twoje cięte riposty,chyba masz now± narzeczon±,która Tobie takie teksty podpowiada,bo z tego co pamiętam jeste¶ rozwodnikiem??
Nie , byl odplyw :-))
oj pod górkę maj±
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Oceaniczna Tamiza
WIELKA BRYTANIA / Londyn / Tamiza
- Autor
- "> ( SO:3.16 | SW:3.97 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2009-10-11 22:30
- Data wykonania
- czerwiec 2009
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
BEAKAL!!!!!!!!!! :-)))))
No i przez to zdjęcie nabrało niebywałej dynamiki :) Czy kto¶ wie ile się trzeba namęczyć zeby pod taki prad podpłyn±c ??:)
Qrcze teddy a gdzie datownik??? ;))))))))
Mario: Nie masz racji, Teddy nie raz i nie dwa udawadniał, że potrafi się odci±ć!! I jeszcze jedno - Zapomnijcie o tamtej historii z Chinami. Było, minęło nie warto do tego wracać, a Teddy robi coraz lepsze zdjęcia, nie jest zło¶liwy (jak np. ja...:-))))) i na prawdę nie rozumiem po co tyle sarkazmu.... Ale - Teddy: Strasznie gwałtowny był ten odpływ.... :-)))
Uwierz w to co widzisz.
Niestety, wdowcem do wziecia ,niestety nie dla Ciebie :-)
Teddy zadziwiaj± mnie Twoje cięte riposty,chyba masz now± narzeczon±,która Tobie takie teksty podpowiada,bo z tego co pamiętam jeste¶ rozwodnikiem??
Nie , byl odplyw :-))
oj pod górkę maj±
Polecaj± to zdjęcie






























