Galeria zdjęć

Birma 9

MYANMAR / Bago / Bago

Zdjęcia: Bago, Bago, Birma 9, MYANMAR
odsłon: 2043 | poleca: 21 osób | ocena techniczna: 4.82 | ocen: 17 | w schowku: 5 osób
Data dodania
2009-10-29 16:58
Data wykonania
luty 2008
Miejsce

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

Przypominam o zasadach obowiązujących na serwisie - szczególnie glob dekalog punkt 5 i 6 ...

Każdy ma prawo do własnego zdania. I powinien starać się szanować zdanie innych. Ja z reguły nie lubię zdjęć przedstawiających ludzi i takich nie robię :) Ale oczywiście mnóstwo fotografów taką tematykę wybiera. I też dobrze.

Bo1 masz 100% racji. Zdjęcie cudowne kolorystycznie, kompozycyjnie. To od strony technicznej. Jest bardzo ciepłe, świetne na naszą zimowa słotę.

Co do starej twarzy, ja widzę "głebię i pewna dostojność w tej postaci". Rzekłbym jesień życia.

Jeśli ktoś nie posiada takiej wrazliwości, żeby to dostrzec mam wrażenie, że nic nie pomoże.

No to szkoda Bo1, że wybrałaś mnie sobie na swoją ofiarę. To już KOLEJNY agresywny Twój komentarz wobec mnie na Globie, choć nie przypominam sobie, żebym ja podobne metody stosowała wobec Ciebie. Nawrzucasz mi, nawrzucasz, po czym piszesz, że kończysz rozmowę. Iście "globtroterska" postawa. Obraziłaś mnie pod tym zdjęciem dwukrotnie: 1. ja się nie "zapominam", 2. dociera do mnie wszystko. Teraz np., że jesteś bez przyczyny agresywna wobec mnie. Ale pewnie akurat ta moja uwaga do Ciebie nie dotrze. Sorry, ja też nie ciągnę dłużej tego wątku, bo nie mam z kim polemizować, chociaż usiłowałam wytłumaczyć.

Akras - ja jestem zwykle do wszystkich pokojowo nastawiona, więc nie zamierzam wdawać się tu z Tobą w polemikę w zasadzie z dwóch względów.
1. najważniejszy - z szacunku i podziwu dla autora tego zdjęcia, by nie robić mu bałaganu pod zdjęciem komentarzami nie na temat.
2. Do Ciebie i tak niewiele dociera.
Na tym kończę.

Bo1 jesteś na mnie uczulona, czy przeczulona. Wyrażam tylko swoje własne zdanie, które jest odmienne od Twojego, lecz jak można poczytać niżej, nie tylko Twojego . A zdanie jest jak najbardziej na temat zdjęcia. Przy okazji znalazłam literówkę. Powinno być "wnoszącym".

Akras - Ty to zajmij się komentowaniem ZDJĘĆ, a nie komentowaniem moich komentarzy, czy ocenianiem mojego gustu - nie zapominaj się, bo wystawiasz moją cierpliwość na ogromną próbę, a nie chcę być nieprzyjemna...

Aj, tam, aj tam - jaka rozkosz? W starej twarzy i w nic nie wznoszącym wzroku? Owszem kolory ładne, ale na wielu innych zdjęciach takie same. O ile nie lepsze.

na tym na razie zakończę...rozkosz należy dawkować, bo można na serce zejść ;)

ależ piękne!Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

HISZPANIA / Galicja / A Ponte Maceira

HISZPANIA / Galicja / Muxia - portowe mury

WłOCHY / - / Monte Rosa

WłOCHY / - / Monte Rosa

KAZACHSTAN / Tien Szan / pasmo górskie Ałatau Zailijski

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl