Galeria zdjęć
Whitheaven Beach w deszczu II
AUSTRALIA / Quensland / Whitsunday Coast
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.65 | SW:4.63 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2009-12-29 09:51
- Data wykonania
- listopad 2009
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Jak Qmoszka słusznie zauważyła, wiem co mówię :) Nie obraĽ się bardo, ale to nie jest wg mnie dobra fota i je¶li chcesz koniecznie pokazywać te same miejsca o różnych porach dnia i nocy, to faktycznie lepiej zaznacz n/d. Życzę Ci ¶wietnych fot w 2010 roku
a powiedz tkos, jak często można zobaczyć t± plaże w takich kolorach, na wszystkich fotach i folderach fotografowana w słońcu jest taka sama, a dzięki tym zdjęciom, można zobaczyć zupełnie inn±, i nie chodzi tu o oceny, zapomniałam wykluczyć oceniania.
I kto to mówi ! :))))) Tkos ,nie powiem przysłowia bo się zeĽlisz !! :)))))))))))
No cóż, widać że się zahcłysnęła¶ Globem i nie robisz seleksji zdjęć i wrzucasz je jak leci, a przecież chyba nie o to chodzi. Spróbuj może trochę zwolnić i po¶więcić więcej czasu na wybór najlepszych fotek, bo teraz te dobre gin± w¶ród tych słabszych i cało¶ciowo Twoja galeria jak dla mnie coraz bardziej obniża ¶redni±
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Whitheaven Beach w deszczu II
AUSTRALIA / Quensland / Whitsunday Coast
- Autor
- "> ( SO:4.65 | SW:4.63 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2009-12-29 09:51
- Data wykonania
- listopad 2009
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Jak Qmoszka słusznie zauważyła, wiem co mówię :) Nie obraĽ się bardo, ale to nie jest wg mnie dobra fota i je¶li chcesz koniecznie pokazywać te same miejsca o różnych porach dnia i nocy, to faktycznie lepiej zaznacz n/d. Życzę Ci ¶wietnych fot w 2010 roku
a powiedz tkos, jak często można zobaczyć t± plaże w takich kolorach, na wszystkich fotach i folderach fotografowana w słońcu jest taka sama, a dzięki tym zdjęciom, można zobaczyć zupełnie inn±, i nie chodzi tu o oceny, zapomniałam wykluczyć oceniania.
I kto to mówi ! :))))) Tkos ,nie powiem przysłowia bo się zeĽlisz !! :)))))))))))
No cóż, widać że się zahcłysnęła¶ Globem i nie robisz seleksji zdjęć i wrzucasz je jak leci, a przecież chyba nie o to chodzi. Spróbuj może trochę zwolnić i po¶więcić więcej czasu na wybór najlepszych fotek, bo teraz te dobre gin± w¶ród tych słabszych i cało¶ciowo Twoja galeria jak dla mnie coraz bardziej obniża ¶redni±
Polecaj± to zdjęcie






























