Galeria zdjęć
w uliczce
WłOCHY / Lago Maggiore / Stresa
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.10 | SW:4.33 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2010-02-13 12:50
- Data wykonania
- kwiecień 2009
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Foto-informacje:
Komentarze do zdjęcia
Może nie zostawi nas nieu¶wiadomione ? :((
On już tu nie zawita. Nie lubi ruin :-((((
Nie krzycz na mnie !! Przecież jemu odpowiadam :( :))))
A Ty cicho, Emskiego pytam. Dlaczego pytasz Barbi o możliwo¶ci swojego...?
SprawdĽ !! Powiesz nam a jak nie dasz rady ,to gumka recepturka pomoże :)))))
A ja to niby mam wiedzieć ? Zgadywać chyba ? :((
To Ty J± pytasz???
myslisz ze supelek z niego da sie zrobic :-)) ?
To zawi±ż supełek i po moczeniu
tylko nie ruiny !!! ja juz mam nocne moczenia od jednych ruin tutaj :-))
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
w uliczce
WłOCHY / Lago Maggiore / Stresa
- Autor
- "> ( SO:4.10 | SW:4.33 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2010-02-13 12:50
- Data wykonania
- kwiecień 2009
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Foto-informacje:
Komentarze do zdjęcia
Może nie zostawi nas nieu¶wiadomione ? :((
On już tu nie zawita. Nie lubi ruin :-((((
Nie krzycz na mnie !! Przecież jemu odpowiadam :( :))))
A Ty cicho, Emskiego pytam. Dlaczego pytasz Barbi o możliwo¶ci swojego...?
SprawdĽ !! Powiesz nam a jak nie dasz rady ,to gumka recepturka pomoże :)))))
A ja to niby mam wiedzieć ? Zgadywać chyba ? :((
To Ty J± pytasz???
myslisz ze supelek z niego da sie zrobic :-)) ?
To zawi±ż supełek i po moczeniu
tylko nie ruiny !!! ja juz mam nocne moczenia od jednych ruin tutaj :-))






























