Galeria zdjęć
barboszka pospolitus :-))
USA / wciaz ten sam / i miejsce to samo
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.93 | SW:0 )
- Typ
- Przyroda
- Data dodania
- 2010-02-23 02:00
- Data wykonania
- luty 2010
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Foto-informacje:
Komentarze do zdjęcia
barboszka to barboszka - chociaż pospolitus - to wcale nie pospolita :-)))))
Emska:(( No tak± nieuczesan± j± strzeliła¶ ? :))))))
...nie , nie było zagrożenia....posiedzenie.... :) :) pozdrowionka :)
ja jak najbardziej! a było jakie¶ zagrożenie??? :))
Marianko, żyjesz???
6+++++
ja muszę się zwolnic i usprawiedliwić, od rana na posiedzenie czekałam , czuwałam, a tu nic, a teraz to muszę wyj¶ć, chyba , ze chwilówka zamieni się w długówkę i do wieczora obrady będ± trwały, to sie załapię:)) ps. a diety s± jakie¶ przewidziane??:)))
nooo...dzaga nie wylewa za kolnierz ;-)) zaraz robimy posiedzenie chwilowka :-))
barb! ona o autorce, nie o ptaszku!:))
Zosia !! Czy Ty nie jeste¶ pod wpływem ? :))) Jaka szklanka mleka ? :))))))))))))))
Polecaj± to zdjęcie
Dodali do schowka
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
barboszka pospolitus :-))
USA / wciaz ten sam / i miejsce to samo
- Autor
- "> ( SO:4.93 | SW:0 )
- Typ
- Przyroda
- Data dodania
- 2010-02-23 02:00
- Data wykonania
- luty 2010
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Foto-informacje:
Komentarze do zdjęcia
barboszka to barboszka - chociaż pospolitus - to wcale nie pospolita :-)))))
Emska:(( No tak± nieuczesan± j± strzeliła¶ ? :))))))
...nie , nie było zagrożenia....posiedzenie.... :) :) pozdrowionka :)
ja jak najbardziej! a było jakie¶ zagrożenie??? :))
Marianko, żyjesz???
6+++++
ja muszę się zwolnic i usprawiedliwić, od rana na posiedzenie czekałam , czuwałam, a tu nic, a teraz to muszę wyj¶ć, chyba , ze chwilówka zamieni się w długówkę i do wieczora obrady będ± trwały, to sie załapię:)) ps. a diety s± jakie¶ przewidziane??:)))
nooo...dzaga nie wylewa za kolnierz ;-)) zaraz robimy posiedzenie chwilowka :-))
barb! ona o autorce, nie o ptaszku!:))
Zosia !! Czy Ty nie jeste¶ pod wpływem ? :))) Jaka szklanka mleka ? :))))))))))))))
Polecaj± to zdjęcie































