Galeria zdjęć
KONKURS - nareszcie się obudziłem...
KANADA / Jukon / w okolicach Whitehorse
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.58 | SW:5 )
- Typ
- Przyroda
- Data dodania
- 2010-03-24 12:56
- Data wykonania
- czerwiec 2009
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Odlot.....
oooo jaaa ale przeżycie sfotografować niedĽwiadka :D
Gratuluje odwagi... ale efekt jest ¶wietny
A w jakiej odległo¶ci była¶ od tego misia?
Dobre . Musze to zapisac w razie P .
Zgodnie z instrukcjami "obsługi niedĽwiedzi" należy powoli się wycofywać, bez gwałtownych ruchów.
A gdy niedĽwiedĽ atakuje s± jeszcze dwa sposoby:
1. Stan±ć na palcach, podnie¶ć ręce do góry i wydawać groĽne, gło¶ne dĽwięki pokazuj±c tym swoj± przewagę nad zwierzęciem
2. Gdy pomimo tego niedĽwiedĽ zaatakuje, należy położyć się na brzuchu , z rękami na głowie i udawać, że cię nie ma :)
Na szczę¶cie nie musiałam próbować żadnego z tych sposobów, a czarny niedĽwiedĽ był raczej zajęty w±chaniem kwiatków i tylko leniwie omiatał mnie wzrokiem :)
Czy po zrobieniu zdjęcia, musiała¶ szybko uciekać?
Black Bear
Fajny jest , taki naturalny , ale masz racje " Bardo " lepiej na odleglosc !
wygl±da tak niewinnie, ale lepiej z daleka go ogl±dać
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
KONKURS - nareszcie się obudziłem...
KANADA / Jukon / w okolicach Whitehorse
- Autor
- "> ( SO:4.58 | SW:5 )
- Typ
- Przyroda
- Data dodania
- 2010-03-24 12:56
- Data wykonania
- czerwiec 2009
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Odlot.....
oooo jaaa ale przeżycie sfotografować niedĽwiadka :D
Gratuluje odwagi... ale efekt jest ¶wietny
A w jakiej odległo¶ci była¶ od tego misia?
Dobre . Musze to zapisac w razie P .
Zgodnie z instrukcjami "obsługi niedĽwiedzi" należy powoli się wycofywać, bez gwałtownych ruchów.
A gdy niedĽwiedĽ atakuje s± jeszcze dwa sposoby:
1. Stan±ć na palcach, podnie¶ć ręce do góry i wydawać groĽne, gło¶ne dĽwięki pokazuj±c tym swoj± przewagę nad zwierzęciem
2. Gdy pomimo tego niedĽwiedĽ zaatakuje, należy położyć się na brzuchu , z rękami na głowie i udawać, że cię nie ma :)
Na szczę¶cie nie musiałam próbować żadnego z tych sposobów, a czarny niedĽwiedĽ był raczej zajęty w±chaniem kwiatków i tylko leniwie omiatał mnie wzrokiem :)
Czy po zrobieniu zdjęcia, musiała¶ szybko uciekać?
Black Bear
Fajny jest , taki naturalny , ale masz racje " Bardo " lepiej na odleglosc !
wygl±da tak niewinnie, ale lepiej z daleka go ogl±dać
Polecaj± to zdjęcie






























