Galeria zdjęć
pozostałości wiecznego miasta
WłOCHY / Rzym / Forum Romanum
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.72 | SW:4.69 )
- Typ
- Architektura
- Data dodania
- 2010-09-15 20:09
- Data wykonania
- październik 2008
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Ładnie stonowane i dramatyczne jak Rzym cały. Super!
Dziękuje. Rzym to wdzięczne miasto do fotografii. Nie miałam zbyt dobrego oswietlenia akurat wtedy.
Pięknie to ujęłaś! Mnie nie udało się w wiecznym mieście zrobić ładnych zdjęć...
Filnec, a skąd Ty wziąłeś, że te złoto oni ściągali z Rumunii ? Ciężko byłoby to przeprowadzić, bo Rumunię podbili za Trajana, czyli już nasza era. Główne kopalnie (z tego co pamiętam) były w Hiszpanii (Las Medulas, zresztą wpisane na listę UNESCO)
Świetne miejsce do wykazania się w fotografii. Pięknie pokazane.
Wspaniały kadr ukazujący część historii.
Byłam tam w sierpniu rzeczywiście robią wrażenie. Fajnie zdjecie
Przynajmniej możemy dlatego podziwiać Forum , po złocie śladu nie zostało.
Rzymianie płacili za te pałace głównie złotem wywiezionym z Rumuni
Polecają to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
pozostałości wiecznego miasta
WłOCHY / Rzym / Forum Romanum
- Autor
- "> ( SO:4.72 | SW:4.69 )
- Typ
- Architektura
- Data dodania
- 2010-09-15 20:09
- Data wykonania
- październik 2008
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Ładnie stonowane i dramatyczne jak Rzym cały. Super!
Dziękuje. Rzym to wdzięczne miasto do fotografii. Nie miałam zbyt dobrego oswietlenia akurat wtedy.
Pięknie to ujęłaś! Mnie nie udało się w wiecznym mieście zrobić ładnych zdjęć...
Filnec, a skąd Ty wziąłeś, że te złoto oni ściągali z Rumunii ? Ciężko byłoby to przeprowadzić, bo Rumunię podbili za Trajana, czyli już nasza era. Główne kopalnie (z tego co pamiętam) były w Hiszpanii (Las Medulas, zresztą wpisane na listę UNESCO)
Świetne miejsce do wykazania się w fotografii. Pięknie pokazane.
Wspaniały kadr ukazujący część historii.
Byłam tam w sierpniu rzeczywiście robią wrażenie. Fajnie zdjecie
Przynajmniej możemy dlatego podziwiać Forum , po złocie śladu nie zostało.
Rzymianie płacili za te pałace głównie złotem wywiezionym z Rumuni
Polecają to zdjęcie






























