Galeria zdjęć
Idę połazić po Globie...
POLSKA / łodzkie / las
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.85 | SW:4.91 )
- Typ
- Makro
- Data dodania
- 2010-09-24 16:34
- Data wykonania
- wrzesień 2010
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Super fotka.
Super fotka.
Bardzo udana fotka :) Pozdrawiam.
Pipolux pewnie dałby 4... Ale zdjęcie na 6
eee.......Pipoluxa tu nie było......fotka SUPER !!!
swietna fotka, naprawde bardzo dobra
artystyczna fotka
Fotografia jest po prostu piękna ...
Ale kozak...no no ¶liczne zdjęcie...
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Idę połazić po Globie...
POLSKA / łodzkie / las
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- "> ( SO:4.85 | SW:4.91 )
- Typ
- Makro
- Data dodania
- 2010-09-24 16:34
- Data wykonania
- wrzesień 2010
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Super fotka.
Super fotka.
Bardzo udana fotka :) Pozdrawiam.
Pipolux pewnie dałby 4... Ale zdjęcie na 6
eee.......Pipoluxa tu nie było......fotka SUPER !!!
swietna fotka, naprawde bardzo dobra
artystyczna fotka
Fotografia jest po prostu piękna ...
Ale kozak...no no ¶liczne zdjęcie...
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Galeria fotografii
Została stworzona z my¶l± o prezentacji zdjęć z podróży.
Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwo¶ć dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.
Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczno¶ci -
przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.






























