Galeria zdjęć
Połonina Wetlińska i Smerek
POLSKA / Bieszczady / Przełęcz Wyżnia
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.87 | SW:4.86 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2010-12-14 00:04
- Data wykonania
- paĽdziernik 2010
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
W Smereku miałem kiedy¶ przyjemno¶c przebywać przez tydzien w dawnym o¶rodku :Smerek" Relikt lat siedemdziesi±tych, w którym do dzi¶ umywalki w pokoju schowane s± w szafie na ubrania. Ale Bieszczady polecam każdemu, to wyj±tkowa czę¶ć Polski. Pięknie tam jest niesamowicie.
Kolory jesieni, jakie dane nam jest ogl±dać co roku, to cud natury.
Czaruj±ce zdjęcie :)
Kolory jesieni, jakie dane nam jest ogl±dać co roku, to cud natury.
Czaruj±ce zdjęcie :)
¶wietne kolorki ,piękne miejsce.pozdrawiam
Tu s± wszystkie kolory. Piękne!
... ach, te piekne kolory jesieni... Pozdrawiam :-)
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Połonina Wetlińska i Smerek
POLSKA / Bieszczady / Przełęcz Wyżnia
- Autor
- "> ( SO:4.87 | SW:4.86 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2010-12-14 00:04
- Data wykonania
- paĽdziernik 2010
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
W Smereku miałem kiedy¶ przyjemno¶c przebywać przez tydzien w dawnym o¶rodku :Smerek" Relikt lat siedemdziesi±tych, w którym do dzi¶ umywalki w pokoju schowane s± w szafie na ubrania. Ale Bieszczady polecam każdemu, to wyj±tkowa czę¶ć Polski. Pięknie tam jest niesamowicie.
Kolory jesieni, jakie dane nam jest ogl±dać co roku, to cud natury.
Czaruj±ce zdjęcie :)
Kolory jesieni, jakie dane nam jest ogl±dać co roku, to cud natury.
Czaruj±ce zdjęcie :)
¶wietne kolorki ,piękne miejsce.pozdrawiam
Tu s± wszystkie kolory. Piękne!
... ach, te piekne kolory jesieni... Pozdrawiam :-)
Polecaj± to zdjęcie






























