Galeria zdjęć
Monkey Cave Temple
TAJLANDIA / południowa Tajlandia / jaskinia Monkey Cave Temple
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.65 | SW:4.63 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2010-12-29 17:25
- Data wykonania
- paĽdziernik 2010
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
I cała masa fajnych zdjęć odpada z powodu okr±głych plam... pozdrawiam
Wiesz mi się to zdarza gdziekolwiek bym nie był, w ciemno¶ciach, czy przyciemnionych, zamkniętych pomieszczeniach, st±d pytanie
teraz sobie przypomniałam,że co¶ takiego przydarzyło mi się gdy robiłam zdjęcia w Antelope Canyon w USA, ale tam indiańscy przewodnicy podrzucali specjalnie piasek do góry,żeby widoczne były smugi ¶wiatła.
Szczególnie w jaskiniach...
Ale to nie jest kurz na obiektywie (przynajmniej u mnie), tylko drobiny w powietrzu...
często czyszczę obiektyw.
Bo mi flesz łapie jakie¶ drobiny kurzu i na zdjęciach wychodz± plamy, a u Ciebie nie....
tak, robię zdjęcia z cyfrowego aparatu, ale chyba przed nastepn± wypraw± kupię co¶ lepszego, dopiero uczę się robić zdjęcia, raz wychodz± raz nie.Nie mam w planie wystawiać swoich zdjęć na portalach fotograficznych .Zdjęcia to dla mnie upamiętnienie danej chwili, miejsca i kiedy¶ walczyłam przeciw zbyt dużej ingerencji w poprawianie zdjęć,
Ładnie Ci wychodz± zdjęcia z niedo¶wietleniem. Robisz z fleszem ?
Wspaniale ustawiona ekspozycja.-POZDRAWIAM.
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Monkey Cave Temple
TAJLANDIA / południowa Tajlandia / jaskinia Monkey Cave Temple
- Autor
- "> ( SO:4.65 | SW:4.63 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2010-12-29 17:25
- Data wykonania
- paĽdziernik 2010
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
I cała masa fajnych zdjęć odpada z powodu okr±głych plam... pozdrawiam
Wiesz mi się to zdarza gdziekolwiek bym nie był, w ciemno¶ciach, czy przyciemnionych, zamkniętych pomieszczeniach, st±d pytanie
teraz sobie przypomniałam,że co¶ takiego przydarzyło mi się gdy robiłam zdjęcia w Antelope Canyon w USA, ale tam indiańscy przewodnicy podrzucali specjalnie piasek do góry,żeby widoczne były smugi ¶wiatła.
Szczególnie w jaskiniach...
Ale to nie jest kurz na obiektywie (przynajmniej u mnie), tylko drobiny w powietrzu...
często czyszczę obiektyw.
Bo mi flesz łapie jakie¶ drobiny kurzu i na zdjęciach wychodz± plamy, a u Ciebie nie....
tak, robię zdjęcia z cyfrowego aparatu, ale chyba przed nastepn± wypraw± kupię co¶ lepszego, dopiero uczę się robić zdjęcia, raz wychodz± raz nie.Nie mam w planie wystawiać swoich zdjęć na portalach fotograficznych .Zdjęcia to dla mnie upamiętnienie danej chwili, miejsca i kiedy¶ walczyłam przeciw zbyt dużej ingerencji w poprawianie zdjęć,
Ładnie Ci wychodz± zdjęcia z niedo¶wietleniem. Robisz z fleszem ?
Wspaniale ustawiona ekspozycja.-POZDRAWIAM.
Polecaj± to zdjęcie






























