Galeria zdjęć
... koniec dnia ....
LAOS / Luang Prabang / rzeka Mekong
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.71 | SW:5 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2011-01-31 00:55
- Data wykonania
- styczeń 2011
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Chłopaki - basta !
"Dostarczanie użytkownikom wirtualnej przestrzeni, dla wymiany my¶li, informacji i wiedzy podróżniczej "- a nie kłótnie o jak±¶ notekę - to jest chyba główny cel . Pozdrawiam
Marecki, popatrz sobie softcomp ocenia tylko na 5, chyba, że Ci chodzi o jangio, to rzeczywi¶cie ten nie zawsze zachowuje obiektywizm (większo¶ć z nas od dłuższego czasu się z tym boryka). Ale poza tym większo¶ć Twoich zdjęć nadaje się na 4 (czasem nawet niżej), szczegolnie te ostatnie
a my¶lałam ze takie piękne zdjęcia działaj± koj±co... Marecki nie przejmuj się tak ocenami , jak pobędziesz tu dłużej to odpu¶cisz sobie ... ogl±dajmy piękne zdjęcia dla ich piękna
mi9 kazde zdjiecie ocenia na 4 a tu manipulacjia,,, same 5 juz ci sie nie uda psuc ocen bo nie bedziesz mial sza na ocenianie moich fotek.. i zycze sobie zebys nie wchodzil na moje fotki... jak jestes inteligentny jak twierdzisz nie wchodz na moje zdjiecia nie zycze sobie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1nsy
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
... koniec dnia ....
LAOS / Luang Prabang / rzeka Mekong
- Autor
- "> ( SO:4.71 | SW:5 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2011-01-31 00:55
- Data wykonania
- styczeń 2011
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Chłopaki - basta !
"Dostarczanie użytkownikom wirtualnej przestrzeni, dla wymiany my¶li, informacji i wiedzy podróżniczej "- a nie kłótnie o jak±¶ notekę - to jest chyba główny cel . Pozdrawiam
Marecki, popatrz sobie softcomp ocenia tylko na 5, chyba, że Ci chodzi o jangio, to rzeczywi¶cie ten nie zawsze zachowuje obiektywizm (większo¶ć z nas od dłuższego czasu się z tym boryka). Ale poza tym większo¶ć Twoich zdjęć nadaje się na 4 (czasem nawet niżej), szczegolnie te ostatnie
a my¶lałam ze takie piękne zdjęcia działaj± koj±co... Marecki nie przejmuj się tak ocenami , jak pobędziesz tu dłużej to odpu¶cisz sobie ... ogl±dajmy piękne zdjęcia dla ich piękna
mi9 kazde zdjiecie ocenia na 4 a tu manipulacjia,,, same 5 juz ci sie nie uda psuc ocen bo nie bedziesz mial sza na ocenianie moich fotek.. i zycze sobie zebys nie wchodzil na moje fotki... jak jestes inteligentny jak twierdzisz nie wchodz na moje zdjiecia nie zycze sobie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1nsy






























