Galeria zdjęć
kolory lodu
ARGENTYNA / - / Półwysep Valdes
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.53 | SW:4.54 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2011-02-11 22:19
- Data wykonania
- paĽdziernik 2007
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
tak jest, oczywi¶cie nie Valdes tylko Los Glaciares . Tak to jest jak sie dodaje zdjęcia hurtem!
Jak się oderwały od Lodowca Viedma to nie Półwysep Valdes, bo ten bardziej na północy. To musi być w Los Glaciares
Wygl±da jak niebieski lukier
jak najbardziej konkursowe
Niesamowite, piękne i fascynuj±ce
... no i teraz jest wszystko jasne! Dzięki za dodatkowy komentarz - pozdrawiam :-)))
może powinienem trochę rozwin±ć temat niebieskiego lodu. Te góry lodowe, które tu widać, oderwały się od czoła lodowca Viedma, drugiego co do wielko¶ci w Ameryce Płd. Niebieski kolor ¶wiadczy o tym, że ten lód pochodzi z najgłębszych i najstarszych warstw lodowca. Na przestrzeni kilkudziesięciu lat został dosłownie zmiażdżony przez wyższe warstwy lodowca. Dzięki temu powstały duże kryształy pozbawione pęcherzyków powietrza, które powoduj±, że "młody" lód jest biały.
Ogl±dałam kiedy¶ na Kolosach sprawozdanie filmowo-zdjęciowe z wyprawy na Alaskę. Tam lód w zachodz±cym słońcu był różowy! Zupełnie jak z jakiego¶ innego ¶wiata :)
aż się wierzyć nie chce, że z białego ¶niegu mamy potem błękitny lód, bajkowo!
lód jak z bajki albo bajkowy lód
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
kolory lodu
ARGENTYNA / - / Półwysep Valdes
- Autor
- "> ( SO:4.53 | SW:4.54 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2011-02-11 22:19
- Data wykonania
- paĽdziernik 2007
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
tak jest, oczywi¶cie nie Valdes tylko Los Glaciares . Tak to jest jak sie dodaje zdjęcia hurtem!
Jak się oderwały od Lodowca Viedma to nie Półwysep Valdes, bo ten bardziej na północy. To musi być w Los Glaciares
Wygl±da jak niebieski lukier
jak najbardziej konkursowe
Niesamowite, piękne i fascynuj±ce
... no i teraz jest wszystko jasne! Dzięki za dodatkowy komentarz - pozdrawiam :-)))
może powinienem trochę rozwin±ć temat niebieskiego lodu. Te góry lodowe, które tu widać, oderwały się od czoła lodowca Viedma, drugiego co do wielko¶ci w Ameryce Płd. Niebieski kolor ¶wiadczy o tym, że ten lód pochodzi z najgłębszych i najstarszych warstw lodowca. Na przestrzeni kilkudziesięciu lat został dosłownie zmiażdżony przez wyższe warstwy lodowca. Dzięki temu powstały duże kryształy pozbawione pęcherzyków powietrza, które powoduj±, że "młody" lód jest biały.
Ogl±dałam kiedy¶ na Kolosach sprawozdanie filmowo-zdjęciowe z wyprawy na Alaskę. Tam lód w zachodz±cym słońcu był różowy! Zupełnie jak z jakiego¶ innego ¶wiata :)
aż się wierzyć nie chce, że z białego ¶niegu mamy potem błękitny lód, bajkowo!
lód jak z bajki albo bajkowy lód
Polecaj± to zdjęcie






























