Galeria zdjęć
Boka Kotorska
CZARNOGÓRA / - / Herceg Novi
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.66 | SW:4.68 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2011-02-15 22:20
- Data wykonania
- maj 2010
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
ja jakiego¶ skrajnego bałaganu nie zauważyłem ale widać, że to kraj który się dopiero budzi. Czułem tam nostalgie za czasami kiedy kurorty Czarnogóry były w katalogach zachodnich biur podróży i było mnóstwo turystów. Co do naci±gania to nikt nie próbował mnie oszukać więc pod tym względem było ok. Generalnie uważam, że warto tam zajechać.
Byłem tam w 2002 roku, niestety na plaży i w wodzie pełno ¶mieci, ludzie smutni, sprzedawcy nas oszukiwali i naci±gali na każdym kroku...po paru dniach zdecydowali¶my się wracać na Chorwację bez żalu....mam nadzieję że się przez te 8 lat zmieniło tam na lepsze ???
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Boka Kotorska
CZARNOGÓRA / - / Herceg Novi
- Autor
- "> ( SO:4.66 | SW:4.68 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2011-02-15 22:20
- Data wykonania
- maj 2010
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
ja jakiego¶ skrajnego bałaganu nie zauważyłem ale widać, że to kraj który się dopiero budzi. Czułem tam nostalgie za czasami kiedy kurorty Czarnogóry były w katalogach zachodnich biur podróży i było mnóstwo turystów. Co do naci±gania to nikt nie próbował mnie oszukać więc pod tym względem było ok. Generalnie uważam, że warto tam zajechać.
Byłem tam w 2002 roku, niestety na plaży i w wodzie pełno ¶mieci, ludzie smutni, sprzedawcy nas oszukiwali i naci±gali na każdym kroku...po paru dniach zdecydowali¶my się wracać na Chorwację bez żalu....mam nadzieję że się przez te 8 lat zmieniło tam na lepsze ???































