Forum dyskusyjne

stop do Mauretanii

kategoria podróże po świecie

wrobel dołączył
14.04.2004

wrobel 09:53 | 24.06.2004

Jadę stopem do Mauretanii. Jeśli znacie kogoś, kto przez jakąś część Europy (a może nawet i przez Maroko) jedzie samochodem i byłby skłonny wziąć drugą osobę (mam międzynarodowe prawko) - dajcie znać.
wrobel

włóczykij dołączył
23.06.2004

włóczykij 12:23 | 24.06.2004

Heh nie jade stopem ale wrzuc ogloszenie tutaj:
www.globtroter.pl/ogloszenia/ 
sporo ludzi sie tam kreci

volwerin dołączył
22.03.2004

volwerin 22:58 | 23.01.2005

a ja jestem zainteresowany tym co z tej eskapady wyszło... ponieważ sam też planuję za jakiś czas podobną podróż.
Osoby mające jakieś informację o Saharze Zachodniej, Mauretani, Senegalu proszę o kontakt: volvverin@o2.pl lub gg: 2607004

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl