Forum dyskusyjne

CHILE ARGENTYNA ANTARKTYDA ARGENTYNA

kategoria podróże po świecie

yany dołączył
28.03.2006

yany 16:03 | 25.10.2006

Czesc, jestem świeżo po wyjeździe do Chin. Szukam chętnych do przygotowania dużej imprezy, której celem byłaby Antarktyda. Z góry zaznaczam, że nie mam ustalonego terminu a tylko bardzo mgliste wytyczne. Organizowałem już wiele wyjazdów ale jak do tej pory nigdy nie czułem się tak jak przed podjęciem decyzji o organizowaniu wyjazdu na Antarktyde. Proszę o kontakt pod 604-566-359 lub pod yany@o2.pl Pozdrawiam wszystkich chętnych. Janusz Chelkowski

fotocd dołączył
06.02.2006

fotocd 12:24 | 30.10.2006

napisz coś o chinach prosze, ten temat mnie bardzo interesuje
fotocd@wp.pl, a co do Antarktydy to dla mnie za zimno, pozdrawiam

dookolaswiata.org dołączył
15.12.2006

dookolaswiata.org 21:20 | 15.12.2006

Witamy,
od 5 miesiecy jezdzimy po Am. Pld. (Arg, Braz, Wen, Ekw, Per, Bol, Chil) i jakis miesiac temu bylismy na Antarktydzie.
Jezeli bedziesz potrzebowal jakichkolwiek informacji to zapraszam na nasza strone, albo pisz maile (adres na stronie).

Pozdrawiamy z Argentyny

Agnieszka i Jacek

grzesiekodm dołączył
03.02.2008

grzesiekodm 19:37 | 02.04.2011

A czy ktoś wie jak wygląda sprawa transportu lotniczego z Puenta Arenas lub Ushuaia do bazy Patriot Hill?
- czy loty trzeba rezerwować wcześniej ?
- czy istnieje konieczność wcześniejszego określenia daty powrotu (czy można zostać ile się chce i wrócić wedle uznania)?
- jak często latają samoloty do bazy?
- wreszcie ile ta przyjemność kosztuje?
Będę wdzięczny za wszelkie info.
Dziękuję.

blazy dołączył
20.03.2007

blazy 21:46 | 04.04.2011

O ile wiem nie ma żadnych regularnych lotów na Antarktydę. Z Punta Arenas latają Herculesy Fuerza Aerea de Chile (Sił Powietrznych Chile) do bazy Teniente Marsh na Szetlandach Południowych, ale loty są nieregularne i nie wiem czy biorą pasażerów. W Punta Arenas na ulicy Lautarro Navarro jest Jefatura de la Tercera Zona Naval, gdzie możesz się ewentualnie dopytać. Inne możliwości to statki-wycieczkowce ale tu ceny zaczynają się od 2500 USD za 10 dni.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl