Artykuły i relacje z podróży Globtroterów

HAJER JEDZIE BYLE DALEJ > AZERBEJDżAN


benbm benbm Dodaj do: wykop.pl
relacje z podróży

Zdjęcie ALBANIA / Albania / Albania / AlbaniaCDN

JADYMY .Nareszcie mogę napisać jadymy bo jadymy .Marzenie o Rosji i trasie wybili mi z głowy w konsulacie w Krakowie ,rowerem wybrałem się do Krakowa ,przed konsulatem pustka więc zostawiam rower pod budką policyjną i z uśmiechem na twarzy do boju mam zaproszenie na dwie osoby ,zdjęcie wypełnione pismo .Już na wejściu pan ,cieć ,ochrona kazał mi się cofnąć do pod klamkę i spokojne podejść ,pokazuję zaproszenie ,nie pasuje mu i daje mi nową aplikację i poucza co wpisać ,,siedzę jest nas z cztery osoby w środku ,Pan z ochrony opierdzielił wszystkich by nie stali tylko siedzieli bo to go rozprasza i przeszkadza w pracy ,wszyscy karnie siedzą ,dobrze że wolno rączkami machać .Napisałem że wiza turystyczna ,błąd bo turystyczna to na 2 tyg ja mam zaproszenie na 6 miesięcy ,każą pisać ,,biznesmen,, jaki ja biznesmen od zwykły,, Hajer ,,i tylko rowerkiem chcę śmigać .Ubezpieczenie oj nie mam Pan ubezpieczenie ,tłumaczę że nie mam ubezpieczenia bo nie wiem czy mi wydadzą wizę i strata pewna W biurze kupuje ubezpieczenie na całą podroż i wracam do konsulatu i tu wkurwiłem dozorcę bo 3 raz musi nacisnąć guzik .Szczęśliwy oddaje dokumenty i słyszę że zaproszenie jest na dwóch ,zapomnij musi być drugi ,a drugi wpadł rowerem pod tira i w szpitalu rany liże ,trudno przywieść ze szpitala .Nawet mnie nie zdenerwowali tym że straciłem kasę ale tracę czas na głupoli .
Na rynku w Krakowie Hindusi kręcą film więc bawię się z nimi przytupując nogą ,rozmyślam co dalej ,dopiero dotarło do mnie że są firmy zajmujące się pomocą z wizami ,ok pomyślałem zastosuję plan Awaryjny czyli,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, możecie czytać na stronie www.blogrowerowy.pl Post bloga ,, HAJER JEDZIE BYLE DALEJ ,,HAJER

CDN

Zdjęcia

ALBANIA / Albania / Albania / Albania

Dodane komentarze

[konto usuniete] dołączył
29.01.2012

[konto usuniete] 2012-06-09 15:58:04

Powiedz mi tylko jak tam coś znaleźć. Jakaś dziwna ta strona. Daj pełen link do Twoich postów.

Przydatne adresy

Brak adresów do wyświetlenia.

Strefa Globtrotera

Dział Artykuły

Dział Artykuły powstał w celu umożliwienia zarejestrowanym użytkownikom serwisu globtroter.pl publikowania swoich relacji z podróży i pomocy innym podróżnikom w planowaniu wyjazdów.

Uwaga:
za każde dodany artykuł otrzymujesz punkty - przeczytaj o tym.

Jak dodać artykuł?

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie - TUTAJ
  2. Dodaj zdjęcia (10 punktów) - TUTAJ
  3. Dodaj artykuł (100 punktów) - TUTAJ
  4. Artykuły są moderowane przez administratora.

Inne Artykuły

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2022 Globtroter.pl