Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: Indie w listopadzie
autor komentarza: Linkus
data dodania: 2009-08-22 20:58:46
treść:
Przygotowania? Padł pomysł, pojawili się chętni - co prawda zostało nas 2 :-) ale to nie problem. Kupiliśmy bilet na początku lipca, niby szczepienia nie są zalecane ale warto i jesteśmy w ich trakcie (żółtaczka A i B, tężec,dur brzuszny przed wyjazdem), teraz we wrześniu wyprawa po wizę (mówią że czasami jest od reki a czasami trzeba czekać nawet 3 tygodnie). Śledzimy kurs euro i dolara i planujemy trasę, która ulega ciągłej modyfikacji. Czyli reasumując miesiąc, choć decyzję co do wyjazdu podejmowaliśmy ze 3 miesiące. A Ty wybierasz się też do Indii? Dzięki za info. Pozdrawiam
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2025 Globtroter.pl