Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: Norwegia - prośba o porady |
autor komentarza: gunness |
data dodania: 2010-04-08 11:31:15 |
treść: Jestem wielkim fanem Norwegii i Lofotów - dlatego odradzam wyjazd tam mając tam mało czasu. Jeśli uda Ci się dojechać, to będziesz tak zmęczona że nie wiadomo, czy Ci się spodoba. Szczególnie, że pogoda lubi tam płatać figle, a bez niej nie jest tak pięknie, Jeśli masz tak mało czasu, rozważ samolot, do Norwegii (nawet dalej na północ) można znaleźć coś interesującego: http://www.tanie-latanie.net/tanie-loty/Norwegia Na miejscu można wypożyczyć samochód - wcale nie jest to tak drogie ( a zaoszczędzisz na paliwie nie targając auta z Polski)... |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.