Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: Wyprwa w Kwietniu
autor komentarza: She
data dodania: 2014-02-17 18:34:16
treść:
>Witam wszystkich :)
>
>Wybieramy sie ekipa 6 osob na sri lanke na 10 dni a wlasciwie to bedzie 9 pelnych
>dni.
>
>Czy moglbym prosic o pomoc w zorganizowaniu tych 9 dni zeby uzyc jak najwiecej z
>wyspy, poczytalem juz sporo i powiem ze straszny chaos sie juz pojawil w mojej glowie
>:P
>
>Spewnoscia chcielibysmy odwiedzic rodakow mieszkajacych na miejscu, z tego co
>czytalem najlepiej ogarnac na wlasna reke kierowce niz korzystac z biur
>posredniczacych.
>
>Jezeli ma ktos plan podrozy ktory sam przerobil i poleca bardzo bym prosil o kontakt
>moze nam tez uda sie przezyc niezapomniane chwile na tej wyspie.
>
>Dzieki


>Witam wszystkich :)
>
>Wybieramy sie ekipa 6 osob na sri lanke na 10 dni a wlasciwie to bedzie 9 pelnych
>dni.
>
>Czy moglbym prosic o pomoc w zorganizowaniu tych 9 dni zeby uzyc jak najwiecej z
>wyspy, poczytalem juz sporo i powiem ze straszny chaos sie juz pojawil w mojej glowie
>:P
>
>Spewnoscia chcielibysmy odwiedzic rodakow mieszkajacych na miejscu, z tego co
>czytalem najlepiej ogarnac na wlasna reke kierowce niz korzystac z biur
>posredniczacych.
>
>Jezeli ma ktos plan podrozy ktory sam przerobil i poleca bardzo bym prosil o kontakt
>moze nam tez uda sie przezyc niezapomniane chwile na tej wyspie.
>
>Dzieki


JA byłam z ekipą 6-osobową , zwiedziliśmy praktycznie każdą część wyspy z tamtejszym przeowdnikiem Chamilą. Super, ciepły, sympatyczny gość! Ustalaliśmy trasę przez internet- wziął pod uwagę to czego nie lubimy ( świątynie - mieliśmy jedną) i wziął pod uwagę to co lubimy. Codziennie byliśmy w innym miejscu. Również podczas pobuty było elastycznie, mogliśmy z czegoś zrezygnować lub coś dołożyć. Cenowo jest mega tanio! Chamila wiedział gdzie, co kupić. Codziennie jedliśmy świeże owoce, mieliśmy wspaniałe hotele i jego opiekę:) Mail do niego chamilatours@live.com lub telefon 0094717213484. Mogę z "ręką na sercu" powierzyć zwiedzanie Sri Lanki z tym przewodnikiem!! Jak zwiedzać to tylko z przewodnikiem. Maja duże, klimatyzowane auta i przede wszystkim potrafią poruszać się po Sri Lance co nie jest takie proste. W naszej podróży uczestniczyło 5-letnie dziecko co też braliśmy bardzo pod uwagę.
Nasz plan był taki:
21SLEEP ONE NIGHT IN NEGOMBO SUMMERSIDE RESIDENCE

22.DRIVE TO PINNAWELA ORPHERNAGE,AND DRIVE TO PALWEHERA RESORT,SLEEP ONE NIGHT (

23.DRIVE TO SIGIRIYA CLIMBING,DAMBULLA MARCKET VISIT,DAMBULLA CAVE CLIMBING,SLEEP ONE NIGHT IN NICE PLACE HOTEL

24.DRIVE TO KANDY,VISIT TEMPLE OF TOOTH,MARCKET WALKING,SOME SHOPING,AND SLEEP ONE NIGHT IN THILANKA

25VISIT BOTONICAL GARDEN,TEA PLANTATION,RAMBODA WATER FALL VISIT,TEA FACTORY,TAKE TRAIN GO TO ELLA,SLEEP ONE NIGHT IN MOUNT HEAVEN HOTEL

26 VISIT LIPTON SEAT,CLIMBING MINI ADAMS PEAK,VISIT RAVANA WATER FALL ,DRIVE TO YALA HIBISCUSS GARDEN HOTEL

27 DO THE MORNING YALA SAFARI,AND DRIVE TO MIRISSA SLEEP TWO NIGHTS IN PARADISE BEACH HOTEL,RELAX

28 RELAX DAY ,

29.DRIVE TO HIKKADUWA,DO DIVING,SLEEP ONE NIGHT IN CORAL. SAND HOTEL

30.DO THE WILD LIFE WITH MANGROVE BOAT RIDE,TURTLE HATCHURY VISIT,DRIVE NEGOMBO,SLEEP ONE NIGHT IN RANI BEACH HOTEL,)

pozdrawiam i zazdroszczę Sri Lanki!!
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2025 Globtroter.pl