Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: przywóz żywności do Argentyny i Chile prośba o pomoc |
autor komentarza: linkalinka |
data dodania: 2016-01-07 14:34:52 |
treść: Santiago - żadnej żywności nie można wwozić, kabanosy szczelnie zamknięte, suszone, bakalie, kaszki - zabronione. Chodzą z psami przy taśmach z bagażem, każdemu "złapanemu"przyczepiają kartkę do plecaka, którą potem widzą celnicy. Dają do wypełnienia deklarację, kto nie wpisze, a znajdą, kara pieniężna. Ale koleżanka wwiozła niezadeklarowane kabanosy - zaryzykowała i udało się. Innej przyczepili właśnie taką kartkę. Zabierali ludziom kabanosy, bakalie, inne opakowania z żywnością. Miałam dużo jedzenia, bo mam specjalną dietę (choroba), miałam zaświadczenie od lekarza po angielsku, zadeklarowałam ją, ale i tak chcieli mi wszystko zabrać. Kolega, który świetnie znał hiszpański pokrzyczał na celników, postraszył szpitalem i końcem mojego życia w Chile no i się udało - odwrócili się, zrozumiałam, że mam wszystko sobie zabrać, co błyskawicznie zrobiłam. |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.