Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: 3 TYG W tAJLANDII- CO WARTO ZWIEDZIĆ?PLAN. POMOCY!:) |
autor komentarza: Wiesław |
data dodania: 2010-10-22 09:17:22 |
treść: jak zawsze to zależy od gustu a z tym się nie dyskutuje. Np. WAT NA PHRA MANE z fascynujacymi posagami Buddy, WAT KHAO THONG za miastem ale zupełnie inna chedi, WAT YAI CHIGAMOGHAM jeszcze coś innego itd |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.