Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: Ubrania
autor komentarza: strus
data dodania: 2012-02-22 17:23:59
treść:
Witaj,
na safarii byłam w tamtym roku na terenie 3 parków w tym Serengetii. Co do butów , to muszą być wygodne i to wszystko :) Ja osobiście na terenie parku nosiłam sandały Ecco i to wystarczyło (w końcu większość dnia spędzasz w samochodzie). Ubrania -przewiewne nie nowe tylko stare koszulki, takie jakich nie jest szkoda wyrzucić. Najlepiej w kolorach jasnych nie niebieskich (do niebieskiego lecą wszystkie muchy). Pamietajcie że na safarii będzie się strasznie kurzyć, więc dobrze zaopatrzyć się bądź w małą maseczkę na twarz lub chustę. Nie wiem gdzie będziecie nocować, jeśli na terenie parku w namiotach (najfajniejsza opcja-zwierzęta podchodza pod namioty), po niezbędna do zabrania jest czołówka. Obowiązkowo przed wyjazdem szczepienia oraz zakup mugi na komary.
w razie pytać piszcie
strus
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2025 Globtroter.pl