Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: Kirgistan - październik 2013: kto pomoże? kto jedzie? |
autor komentarza: usteena |
data dodania: 2013-05-14 14:41:23 |
treść: Jedziemy z koleżanką do Kirgistanu przez Uzbekistan lub Tadżygidtan w zależności od tego, co przyniesie los i pogranicznicy ;) Kto wybiera się do Azji Centralnej we wrześniu / październiku? Planujemy wjazd do Kirgistanu w połowie października. Chcemy na tym kraju zakończyć etap Azja Centralna, ponieważ do Kirgizji nie potrzebujemy wizy i możemy tam wjechać bez problemu i zostać dłużej wedle uznania. Następnie polecimy do Indii. Chcemy koniecznie pojechać nad jezioro Isyk Kul i oczywiście do Biszkeku. Kto był w ostatnim czasie i może nam pomóc w przygotowaniach? Proszę o kontakt: justynakisiel@hotmail.com Kto chce się do nas doczepić? :) |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.