Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: Proszę o opis złych doświadczeń |
autor komentarza: dreamon |
data dodania: 2014-02-07 21:10:28 |
treść: a co to jakiś konkurs piękności? A Ty masz być jury? piszesz w liczbie mnogiej, to może ze szwagrem i siostrą gremialnie tworzycie ten audyt? przerost ambicji nad formą i treścią, to prosta diagnoza. Pozostań w przekonaniu że najdalej byłem na podkarpaciu a Ty jesteś górą. |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.