Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: Zanzibar
autor komentarza: Zabcia
data dodania: 2014-08-14 08:38:39
treść:
Witam,
nie wiem co masz na mysli "wymagana"?
Nikt nikogo nie zmusza do zazywania tabletek.
Osobiscie podczas takich podrozy nie biore zadnych tabletek na malarie, poniewaz uwazam (moje prywatne zdanie), ze maja zbyt wiele skutkow ubocznych (biegunka, bol brzucha) - ale to jest moje ryzyko, ktore swadomie podejmuje.
Zabezpieczam sie natomiast przeciwko komarom uzywajac srodkow odstaraszajacych.

Odnosnie slowa "wymagane" to teoretycznie nie sa wymagane szczepienia przeciww zoltej febrze, ale od czasu do czasu jednak tego wymagaja i tak bylo w naszym przypadku w zeszlym roku. Wszystkich na lotnisku w Arushy sprawdzali na posiadanie szczepienia, ci co nie mieli - ladowali w gabinecie lekarskim na przymusowym szczepieniu. My na szczescie bylismy juz zaszczepieni. Na Zanzibar przyplynelismy lodzia, wiec tutaj juz nie sprawdzali.

Pozdrawiam i zycze milej podrozy
Zabcia
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2025 Globtroter.pl