Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: BE WITH NEPAL |
autor komentarza: Jacky |
data dodania: 2015-04-27 08:23:00 |
treść: JAK PODAJĄ AGENCJE PODCZAS TRZĘSIENIA ZIEMI W NEPALU ZGINĘŁO OK 300 OSÓB A OGROMNE ZNISZCZENIA ODNOTOWANO W KATHMANDU, BAKTHAPUR I PATAN. OGROMNA TRAGEDIA DOTKNĘŁA TEN PRZESYMPATYCZNY ALE I BARDZO BIEDNY NARÓD A SAM KRAJ TO PRZECIEŻ MEKKA PODRÓŻNIKÓW. OGROMNY ŻAL. (Nie dalej jak rok temu byłem w tych wszystkich miejscach i strasznie mi smutno jak porównuje swoje zdjęcia z tym gruzowiskiem a zamiast uśmiechu umorusanych dzieciaków, płacz.) |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.