Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: Samochodem po Indiach
autor komentarza: Robertus
data dodania: 2016-05-02 09:57:45
treść:
Podpiszę się pod tym, co napisali przedmówcy. Nie uważam żeby taka forma podróżowania, była psuciem hindusów. Jest to bardzo powszechna w Indiach forma zwiedzania, gdzie faktycznie większą część owych turystów stanowią sami hindusi. Na taki wypad powiedzmy Delhi- Agra- Fatehpur Sikri czy Dzaipur- Agra- Delhi wolałem mieć wynajęte auto z kierowcą, bo chodziło mi przede wszystkim o czas. Podróżując środkami komunikacji publicznej, nie wyrobiłbym się w takim czasie, jaki miałem. Druga sprawa, to koszt wynajęcia auta z kierowcą jest ten sam czy to na jednego turystę czy na czterech. I tu już zaczyna się być taniej :) Podczas ostatniego pobytu w Kerali, wybrałem się odwiedzić znajomego autobusami, z Kochin do Parumbavoor. Obróciłem w dwie strony faktycznie po kosztach, może w sumie dwie strony 150 rupii, ale zeszło cały dzień na zrobienie może w sumie 160 kilometrów ;) No i podróż kilkudziesięcioletnimi zdezelowanymi autobusami też wymaga zdrowia i nerwów ze stali. Nie każdemu to się widzi :)
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2025 Globtroter.pl