Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: SPRAWDZONE NAMIARY NA PRZEWODNIKA z busikiem |
autor komentarza: NinaN |
data dodania: 2016-10-02 23:35:03 |
treść: >cena za busik. Pamiętaj tylko, że jeśli Andy nie odpowiada od razu, to oznacza że >jest w trasie i nie ma dostępu do internetu. Zawsze jednak odpowiada choć czasem po >kilku dniach Dzięki. Czasu jest jeszcze sporo, na pewno będę czekać. Skoro jesteś taka miła, mam jeszcze jedno pytanie. Znowu o kasę. Przelot balonem nad Bagan, bardzo go rekomendujesz. Ale, kurczę, 300$, a tym razem to jednak pewnie od osoby? |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.