Forum dyskusyjne


Demianowska Dolina Tatralandia

kategoria podróżowanie z dziećmi

ania2013 doł±czył
08.04.2013

ania2013 16:08 | 08.04.2013

Witam,

Ja również letnie wakacje spędziłam na Słowacji. Byłam tydzień i niestety to było za krótko aby odwiedzić wszystkie piękne miejsca. Zwiedziły¶my wszystkie możliwe jaskinie w Demnowskiej Dolinie , byli¶my na Chopoku (spacer grani± to cos pięknego-spotlaki¶my kozice)Oczywi¶cie szaleństwo w Tatralandii i jazda skuterem po jeziorku. Też nocowali¶my w hotelu Via Jasna w apartamencie u Pani Ani-wygoda i relaks na wysokim poziomie .


zgłoszone do moderacji


rafalek_pl doł±czył
27.06.2011

rafalek_pl 13:19 | 27.06.2011

Chciałabym się podzielić moim zadowoleniem z osattniego pobytu na Słowacji z dziećmi
Wspanialy wypoczynek, na ktorym zapomniałam ze mam dzieci
Bylismy w apartamencie Via Jasna w Demanowej, gdzie jest wszystko dla dzieci i dla nas rodziców. Wellness, bawialnia dla dzieci, restauracja, kawiarenka itp. Warto wiedzieć że takie miejsca s± w zasięgu reki
Podaję namiary do wspaniałej wła¶cicielki
viajasna@viajasna.pl , numery niestety nie pamiętam ale na pewno znajdziecie na stronie www


zgłoszone do moderacji



Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], ję¶li jeste¶ nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl s± prywatnymi opiniami osób korzystaj±cych z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z pogl±dami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie w±tpliwo¶ci prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie tre¶ci reklamowych jest zabronione.

Jak dodać w±tek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy w±tek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). S± one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzaj± go wielokrotnie. Ciateczka mog± też stosować współpracuj±cy z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2026 Globtroter.pl