/ / GIBRALTAR > Jutro lecę do Gibraltaru-gdzie nocować > Forum, porady, opinie i informacje w Globtroter.pl

Forum dyskusyjne


Jutro lecę do Gibraltaru-gdzie nocować

kategoria tanie podróżowanie

Sylwia Anita dołączył
03.02.2013

Sylwia Anita 16:09 | 06.04.2013

Powiedzcie mi proszę, gdzie, na jakim portalu znajdę tanie noclegi w mieście graniczącym z Gibraltarem, czyli Linea de la Concepcion. Podróżuję sama i jestem w potrzebie noclegu. Dzięki, Sylwia.


Smok-1 dołączył
09.03.2010

Smok-1 16:59 | 06.04.2013

Spróbuj Hostebookers.com, albo booking.com, albo zdaj się na los .... pewnie na miejscu też coś znajdziesz ....


agnosta dołączył
07.04.2013

agnosta 11:40 | 07.04.2013

Hej! Z jakich lini lotniczych korzystałaś? ile kosztował Twój bilet?Leciałaś tam w celu podróżniczym?Jeżeli mozesz odpisz będę bardzo wdzięczny Dzięki.


Podobne wątki tanie podróżowanie GIBRALTAR


Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2025 Globtroter.pl