Forum dyskusyjne
Piechot± po plażacch LITWY ŁOTWY i ESTONII
kategoria podróże po ¶wiecie
kraj Łotwa
Smok-1 13:09 | 24.06.2013
Pomysł przedni, ja znam tylko Mierzeję Kurońsk± (z noclegami nie będzie żadnych problemów, nawet poza sezonem, od strony morza to jedna długa plaża, z atrakcji koniecznie Nida i Kłajpeda). Trzymam kciuki
zgłoszone do moderacji
michalpap 08:47 | 24.06.2013
Dwa razy przeszedłem Polskie wybrzeże ze Swinouj¶cia na Hel(350km) i szukam nowego wyzwania. We Wrze¶niu planuje przej¶ć wybrzeże Litwy (99km),Łotwy (531km) ,oraz ok 150km wybrzeza Estoni.Mam kilka zapytań;
-czy słyszał kto¶ o podobnym prze¶ciu
-czy dozwolone jest w wyzej wymienionych państwach nocowanie w namiocie na plaży
-czy nie będzie problemu z noclegami po sezonie w prywatnych kwaterach
-gdzie według Was s± najładniejsze plaże
-na co zwrócic szczególn± uwage (atrakcje turystyczne)
Z góry dziękuje za pomoc.
Pozdrawiam.
Michał.
zgłoszone do moderacji
Podobne w±tki podróże po ¶wiecie ŁOTWA
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], ję¶li jeste¶ nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl s± prywatnymi opiniami osób korzystaj±cych z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z pogl±dami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie w±tpliwo¶ci prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie tre¶ci reklamowych jest zabronione.
