Forum dyskusyjne


Wiza

kategoria podróże po świecie

kraj Usa

Basbet dołączył
05.03.2016

Basbet 23:09 | 05.03.2016

Witajcie!

W tym roku chciałabym spełnić swoje marzenie i udać się na 12 dni na Hawaje. Jestem zwykłym zjadaczem chleba od taki pracownik 1200-1500 plus. Zbieram na wycieczkę, nawet rozważam możliwość wybrania kredytu na wakacje. Na bilet mam dawno odłożone. Na rozmowę wizowa też.
Problem polega na tym, że chcę tam jechać sama. Bez znajomych/chłopaka/kuzyna itd.
Przyznaje bez bicia - jestem garczem mmo poznałam parę osób z Hawaii. Utrzymujemy kontakt raczej skype/teamspeak ( świetnie pomaga na utrwalanie j. angielskiego). Nie chce żadnego zaproszenia od nich ani nic. To są ludzie poznani on line a naiwna nie jestem by jechać do kogoś kogo nie widziałam na oczy. jednakże rozpalili we mnie chęć odwiedzenia tych wysp oraz fakt, że na końcu świata mnie jeszcze nie było.
Tu jest pytanie do wytrwałych podróżników - czy mam szanse dostać promese i przejść kontrole na lotnisku jadąc sama na 12 dni wakacji na Hawaje? mam coś wspominać o tych znajomych? Wiem, że pewnie takich pytań i całe multum odpowiedzi. Wolałabym usłyszec opinię od znawców. Za odpowiedzi dziękuję


[fb] Maciej Partyka dołączył
28.12.2017

[fb] Maciej Partyka 12:27 | 28.12.2017

Najlepiej powiedzieć prawdę i nic nie ukrywać.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl